Spalvų ekspertai sukūrė gaminių, kurie padės dažyti plaukus namuose. Putos, intensyvūs atspalviai, ilgalaikiai ir pusiau ilgalaikiai plaukų dažai. Skirtingai nei tonavimo produktai, tonavimo spalva išlaiko spalvą, kuri nenusiplauna po kelių skalbimų.
Spalvos ir tonavimo produktų veikimas pagrįstas skirtingais cheminiais procesais. Dažiklyje esantis vandenilio peroksidas pašalina natūralius spalvos pigmentus, o nauji dirbtiniai pigmentai įsiskverbia į kiekvieną plauką.
Taip užtikrinama, kad naujoji spalva bus fiksuota, todėl galėsite visiškai paslėpti žilus plaukus. Iš tiesų, į sunkius dažymo produktus dedama plaukų dažų. Spalvą nustatyti gana paprasta: prieš dažant reikia sumaišyti du komponentus (dažiklį ir ryškalą).
Produktai plaukų dažymui namuose: kuo dažyti?
Ar norite paslėpti žilus plaukus? Atkreipkite dėmesį į informaciją ant pakuotės. Tamsinti ir pusiau stabilūs dažai gali nesuteikti norimos spalvos.
Pradėkite nuo atspalvio, kuris nuo jūsų natūralios spalvos skiriasi ne daugiau kaip dviem atspalviais.
Šviesinimui reikės vandenilio peroksido.
Ypač lengva plaukus dažyti tonuotomis putomis. Įmasažuokite putas į plaukų šaknis ir per visą plaukų ilgį, įmasažuokite kaip šampūną, tada išskalaukite.
Užaugintos šaknys? Specialūs rinkiniai padės greitai atnaujinti spalvą ir nudažyti ataugusias šaknis.
Plaukų dažymas namuose: drąsus sprendimas ar atsargus požiūris?
Galima rinktis iš daugybės plaukų dažymo spalvų, bet kuri iš jų jums tinka? Karamelinė blondinė ar šviesiai ruda? Kaip dėl rausvo atspalvio? Ar pelenų atspalviai atrodytų geriau?
Nusprendus dažyti plaukus, jūsų galimybės tikrai neribotos. Tačiau kai kalbama apie tai, kokia spalva dažyti plaukus, ekspertai pataria rinktis ne daugiau kaip dviem atspalviais šviesesnes arba tamsesnes spalvas nei jūsų natūrali spalva. Taip pasieksite natūraliausią rezultatą. Pakeitus tamsesnį blondinės atspalvį į šviesesnį, gali sutrikti bendra išvaizda: akių ir antakių spalva smarkiai kontrastuos su plaukų spalva.
Dažant plaukus namuose svarbu atsižvelgti į savo veido spalvą prieš dažant plaukus raudonais, variniais ar auksiniais akcentais. Raudona spalva netinka gelsviems ar alyvuogių odos atspalviams, taip pat ji netinka smarkiai paraudusiai odai. Raudona spalva idealiai tinka, jei jūsų veido oda yra tolygi ir labai šviesi, šiek tiek rausva. Tamsesnės spalvos gali suteikti šviesiam veidui blyškią, nesveiką išvaizdą. Pelenų spalvos plaukai su perlamutriniais atspalviais suteikia blyškią, pilkšvą odą. Kartu perlamutriniai atspalviai gali atrodyti gana gyvai ant smulkių auksinių ar rausvų atspalvių arba ant rausvos spalvos veido.
Kaip dažyti plaukus namuose?
Prieš pradėdami dažyti, atidžiai perskaitykite su dažais pateiktas instrukcijas. Būtinai laikykitės instrukcijose nurodyto dažų naudojimo laiko. Tai ypač svarbu „blondinėms” ir natūraliems šviesiems atspalviams. Per anksti nuplovus dažiklius, plaukai gali įgauti oranžinį arba gelsvą atspalvį. Per ilgas šviesių plaukų dažymo priemonių poveikis gali pakenkti plaukams.
Kaip dažyti plaukus: profesionalų patarimai
Pasiruoškite ir padėkite visas spalvinimo priemones ir reikmenis, nepamirškite laikrodžio. Dėvėkite senus marškinėlius ir pirštines, kurios pridedamos prie dažomojo produkto.
Prieš naudodami plaukų dažus atlikite alergijos testą. Perskaitykite dažų instrukcijas, kaip tai padaryti.
Dažydami plaukus vadovaukitės instrukcijomis. Jame bus nurodyta, ar pirmiausia reikia sudrėkinti plaukus, kaip juos vėliau, naudojant plaukų džiovintuvą, teisingai išdžiovinti..
Naudokite spalvą iš naujos pakuotės. Dažant seno gaminio spalvos likučiais, gali atsirasti ne ta spalva, kuri nurodyta ant pakuotės.
Atsargiai! Jei per pastaruosius kelis mėnesius plaukus dažėte hena arba henos pagrindu pagamintais augaliniais ekstraktais, spalvos rezultatai gali būti netikėti. Tas pats pasakytina ir apie dirbtinių dažiklių keitimą natūraliais.
Komentuoti