2019-03-20, trečiadienis, 11:22.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Žinių trispalviu takeliu

2018-02-15, Šedbarų pradinės mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių mokytojos
Žinių trispalviu takeliu

        Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui Šedbarų daugiafunkcio centro pradinukai ruošėsi atsakingai. Tautiniais raštais pasipuošėme  klasių langus. Savo pagamintas sages iš trispalvių juostelių įsegėme kiekvienam Centro darbuotojui, kad pasipuošę ir pakiliai švęstų Nepriklausomos Lietuvos šimtmetį. 

 

    Vasario 9 dieną Šedbarų bibliotekoje susirinkome dalyvauti viktorinoje ,,Ką aš žinau apie Lietuvą ir jos kalbą“, į kurią mus pakvietė bibliotekininkas A. Galbuogis. Trys dalyvavusios komandos pasipuošė Lietuvos vėliavos spalvomis: geltona, žaliair raudona. Užvirė įdomi ir atkakli kova. Jos metu ugdytiniai parodė savo žinias apieLietuvą,  jos istoriją, papročius, įvardijožymiausius šalies žmones. Išklausę įrašų, viktorinos dalyviai turėjo pasakyti, kokia tarme nuskambėjo aktorių skaitomas tekstas.

 

   Komisija, kuriai vadovavo Centro direktorius R. Sadauskas, turėjo įvertinti komandų atsakymus. Pralaimėjusių nebuvo – visi dalyviai buvo apdovanoti. Šedbarų bibliotekoje apžiūrėjome ir aptarėme spaudinių parodą ,,Lietuva šimtmečio tėkmėje“. Renginį baigėme skambia daina Lietuvai.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?