2020-09-19, šeštadienis, 13:04.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:00, leidžiasi 19:22, dienos ilgumas 12:21.

Virtuvės baldai – patarimai renkantis

2019-06-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Virtuvės baldai – patarimai renkantis

Virtuvė yra vienas svarbiausių kambarių namuose – gi būtent čia kiekvieną dieną gaminame ir stiprinamės prieš sunkią darbo dieną, poilsiaujame sekmadienio rytais ir gaminame gaivius pieno kokteilius karštomis vasaros dienomis. Tai priveda prie fakto, kad virtuvės baldai yra svarbesni nei mes manome.


Šiais laikais virtuvė yra daug daugiau nei maisto ruošimo ir vartojimo kambarys. Tai svarbi namų dizaino dalis, galimybė pasireikšti namų šeimininkėms, netgi mūsų charakterio dalis. Taigi, virtuvės baldai išties svarbūs, tik kaip juos pasirinkti tinkamai?


4 idėjos svajonių virtuvei
Kuo tvirtesnę nuomonę apie ieškomus baldus turėsite, tuo sėkmingesnis bus jūsų pirkinys. Štai keletas patarimų, kurie padės sulipdyti tvirtesnę ir teisingą nuomonę.


Nenuvertinkite spintelių stalviršių spalvos
Dažniausiai spintelių stalviršiai nėra daug dėmesio pritraukianti dalis, bet tai nereiškia, kad spintelės stalviršis negali būti išskirtinė dalis.


Jeigu nevengiate ryškių spalvų, pabandykite pasirinkti spinteles su, tarkime, geltonais arba ryškiai žaliais stalviršiais. Tai suteiks virtuvei gaivumo ir gyvybės – puikus būdas išvengti niūrios nuotaikos pirmadienio rytais!


Universalumas
Nešvaistykite vietos. Net jei jūsų virtuvės kambarys didelis, pasistenkite rinktis baldus su daugiau funkcijų. Tai aktualu ne tik mažoms, bet ir didesnėms virtuvėms su pastatyta „sala“ viduryje – nenaudokite jos vien tik daržovėms pjaustyti arba pirkiniams sukrauti. Kelios baro kėdės šalia ir lentynos „saloje“ gali būti puikus sprendimas.


Vietos niekada nebus per daug, o jos trūkumas nuves prie betvarkės.

Pasirinkite vieną temą ir jos laikykitės
Įrenginėjant virtuvę reikėtų turėti vieną mėgstamą spalvą, temą ar stilių. Pavyzdžiui, jeigu norite kaimiško stiliaus virtuvės, tai pasirūpinkite, kad visi baldai tiktų šiam stiliui.


Pažiūrėkite į virtuves ant įvairių katalogų viršelių arba reklamose. Visur baldai parinkti iš tos pačios serijos – būtent todėl tokios virtuvės ir būna vertos žurnalo viršelio.


Pirkite tik tiek, kiek jums reikia
Labai sunku atsispirti ir neįsigyti įvairių virtuvės dekoracijų ir kitų smulkmenų, kurių, galbūt, jūs niekada net nepanaudosite. Nereikalingos dekoracijos ir baldai žlugdo šiais laikais populiarų minimalistinį dizainą. Todėl pasistenkite suplanuoti virtuvės dizainą iš anksto ir įsigyti viską, ko jums reikia – nieko daugiau.

 

Virtuvės baldai perkami ilgam
Tai ne mobilus telefonas ar automobilis, kuriuos atsinaujinsite po 2-3 metų. Virtuvės baldai perkami dešimtims metų, todėl svarbu viskas – nuo mėgstamiausio dizaino iki aukštos kokybės. Taigi, pirmiausiai pradėkite semtis idėjų iš jau parduodamų produktų – tam siūlome užeiti į senukai.lt.
 

Foto: Pixabay.com
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manokelme.lt