2019-11-17, sekmadienis, 04:46.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:53, leidžiasi 16:11, dienos ilgumas 8:18.

Vilius Mikalauskas - didžiausio Europos imtynių turnyro vecečempionas!

2019-04-01, Nerijus Peleckis

Vilius Mikalauskas iškovojo sidabro medalį tarptautiniame "Tallinn Open 2019" imtynių  turnyre!

Kelmiškis pirmoje kovoje rezultatu 10:0 per 23 sekundes "nušlavė" maskvietį Andrejų Prokopevą, antroje kovoje įveikė latvį Renarą Alainį, o trečioje kovoje estą Robiną Krivmeną. Iškovojęs pirmąją vietą savo pogrupyje Vilius pateko į finalą, kuriame, deja, bet neatsilaikė prieš graiką Konstantiną Aleksandridį. Šioje svorio kategorijoje kovojo 12 dalyvių iš 7 valstybių.

Du kelmiškiai kovojo svorio kategorijoje iki 62 kg. Paulius Leščauskas laimėjo prieš rusą Michailą Tarabiną, ukrainietį Sergejų Sosniną, prancūzą Viktorą Rouksą ir latvį Artiomą Titovą, bet pralaimėjo turnyro nugalėtojui amerikiečiui Džedonui Skeledžeriui ir trečios vietos laimėtojui uzbekui Amirbekui Dilmurodovui. Paulius užėmė penktąją vietą.

Ignas Grigalaitis laimėjo prieš latvį Kasperį Karpeniną ir ukrainietį Nazarą Fedaną, bet pralaimėjo kitam latviui Artiomui Titovui ir rusui Dmitrijui Poliašovui ir liko vienuoliktas. Šioje svorio kategorijoje kovojo 24 sportininkai iš 14 valstybių.

Tallinn Open - per keletą metų tapo didžiausiu imtynių turnyru visoje Europoje. Turnyre dalyvauja graikų-romėnų imtynių, laisvųjų imtynių ir moterų imtynių sportininkai iš daugelio valstybių. Šių metų turnyre kovojo 2246 dalyviai iš 29 pasaulio valstybių.