2018-12-16, sekmadienis, 21:32.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:36, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:13.

V.Mikalauskas - tarptautinio turnyro nugalėtojas

2018-11-12, Kelmės imtynių sporto klubas

Lapkričio 10 d. naujoje Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyko tarptautinis Pasaulio imtynių čempiono Rimanto Bagdono vardo imtynių turnyras. Turnyre sėkmingai pasirodė kelmiškis imtynininkas Vilius Mikalauskas, kuris tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 92 kg.

Paulius Leščauskas užėmė 5-ąją vietą svorio kategorijoje iki 60 kg. Toje pačioje svorio kategorijoje atitinkamai 6 ir 7 vietas užėmė Ignas Grigalaitis ir Vakaris Norkuckis. Svorio kategorijoje iki 71 kg. septintąją vietą užėmė Arnas Valantinas.

Turnyre kovojo imtynininkai iš Baltarusijos ir Lietuvos miestų ir rajonų.

Pasibaigus turnyrui prasidėjo mokomoji treniruočių stovykla skirta Lietuvos rinktinės nariams, kurioje dalyvauja ir 8 Baltarusijos olimpinio rezervo imtynių mokyklos auklėtiniai. Tarp besitobulinančių sportininkų ir keturi Kelmės imtynininkai.