2019-03-26, antradienis, 02:02.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:05, leidžiasi 18:41, dienos ilgumas 12:36.

Ūkininkų laukia buhalterinės apskaitos pokyčiai

2018-05-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Ūkininkų laukia buhalterinės apskaitos pokyčiai

Balandžio pabaigoje buvo pakeistos buhalterinės apskaitos tvarkymo dvejybine apskaitos sistema rekomendacijos. Rekomendacijos aktualios ūkininkams ir gyventojams, kurie neįregistravę ūkininko ūkio verčiasi individualia žemės ūkio veikla.
 

Žemės ūkio ministro balandžio 25 d. įsakymu Nr. 3D-264 buvo pakeistos ir nauja redakcija patvirtintos Ūkininkų ir gyventojų, kurie neįregistravę ūkininko ūkio verčiasi individualia žemės ūkio veikla, veiklos buhalterinės apskaitos tvarkymo dvejybine apskaitos sistema rekomendacijos.
 

Nors pagal naujas buhalterinės apskaitos tvarkymo rekomendacijas ūkininkai privalės tvarkyti finansinių metų apskaitą ir sudaryti ataskaitinių laikotarpių finansines ataskaitas tik nuo 2020 m., jos gali būti taikomos ir sudarant ankstesnių (pradedant 2018 metais) ataskaitinių laikotarpių finansines ataskaitas.
 

Asmenys, kurie buhalterinę apskaitą pagal naujos redakcijos rekomendacijas pradės tvarkyti jau 2018 m. ar 2019 m., pasibaigus atitinkamiems metams turės sudaryti naujas finansinių ataskaitų formas, kurios patvirtintos kartu su minėtų rekomendacijų pakeitimu.
 

NMA

 
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai