2019-03-26, antradienis, 01:59.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:05, leidžiasi 18:41, dienos ilgumas 12:36.

Ugniagesiai gelbėtojai: kaip saugiai įkrauti riedį

2018-05-30, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
 Ugniagesiai gelbėtojai: kaip saugiai įkrauti riedį

Su elektriniu riedžiu galima įdomiai, aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį, tačiau netinkamai naudojamas jis gali atnešti didelių nuostolių jų šeimininkams. Gegužės 20 d. vakare  kilęs gaisras akimirksniu prarijo šeimos medinį namą ir užgyventą turtą. Gaisrą sukėlė  įkraunamas riedis, kuris sprogo ir ugnis žaibiškai suniokojo šeimos būstą ir visą turtą.

 

Panašiai atsitiko ir šių metų kovo 31dieną. Taip pat sprogo įkraunamas prietaisas ir sukėlė gaisrą, kuris pridarė šeimininkams daug žalos. Kad būtų išvengta bėdos, ugniagesiai gelbėtojai pataria: „Pirkite sertifikuotus riedžius, iš oficialių pardavėjų ir tai bus dar vienas būdas smagiai praleisti laisvalaikį. Pirmiausia, prieš naudodami riedį, atidžiai perskaitykite gamintojo instrukciją.  O prieš jį įkraudami, patikrinkite, ar nepažeisti laidai, pats prietaisas ar elektros šakutės lizdas“,– teigia specialistai.

 

Būtina naudoti tik tam prietaisui skirtą įkroviklį. Jis išimamas iš pakuotės, pastatomas ant nedegaus pagrindo. Įkraunamo  riedžio negalima uždengti kitais daiktais.Įkraunamo riedžio negalima palikti be priežiūros, jis nekraunamas ilgiau, nei to reikalaujama instrukcijoje. Be to, rekomenduojama vengti jį  įkrauti nakties metu.  Draudžiama  riedžio įkrovimo darbus patikėti mažamečiams vaikams.  Transportuojant riedį, jo kroviklį, reikia saugoti, kad nesusilankstytų laidai. 

 

 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos info.

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai