2019-01-17, ketvirtadienis, 15:37.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:30, leidžiasi 16:25, dienos ilgumas 7:55.

Tytuvėnų miesto aikštėje – „Baltas vakaras“

2017-08-18, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Tytuvėnų miesto aikštėje – „Baltas vakaras“

Rugpjūčio 15 d. Tytuvėnų miesto centrinėje aikštėje VšĮ „Tytuvėnų piligrimų centras“ pirmą kartą surengė išskirtinį renginį – vakarienę „Baltas vakaras“.

 

Pirmą kartą tokia vakarienė „baltai“ buvo surengta 1988 m. Paryžiuje. „Balto vakaro“ koncepcija – tai žmonių, bendraminčių susibūrimas, kurio metu vakarieniaujama viešoje vietoje. Todėl ir į Tytuvėnų miesto centrinę aikštę rinkosi visi norintys dalyviai, išsiskiriantys savo balta apranga. Dalyvius pasitiko jauki, elegancija ir draugiškumu dvelkianti miesto atmosfera.

 

Vakarienės metu buvo galima mėgautis puikia menine programa, dalyviai turėjo galimybę susipažinti su vietiniais ir iš kitur atvykusiais svečiais, ragauti įvairių maisto patiekalų, išgirsti nuostabius muzikos garsus. Vakaro svečiai savo nuoširdumu, šypsenomis ir draugiškumu sukūrė nepakartojamą ir jaukią vakaro atmosferą. Organizatoriai tikisi, kad vakarienė „Baltas vakaras“ taps gražia, ne vienerius metus organizuojama Tytuvėnų miesto tradicija, kuri ateityje plėsis ir gausės savo svečiais.

 

Informacija ir nuotraukos VšĮ „Tytuvėnų piligrimų centro“
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?