2018-12-14, penktadienis, 09:50.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:34, leidžiasi 15:49, dienos ilgumas 7:15.

Trijų kartų vakaras

2017-12-10, Egidijus Mikovičius
Trijų kartų vakaras

Prieš pat prasidedant Adventui, kol dar galima pasilinksminti ir patriukšmauti, Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla, jaunimo bendruomenė ,,Lyderiai“ ir Vaiguvos kultūros namai organizavo vakarą ,,Trys kartos“.

 

Šis renginys tampa tradiciniu, jis vyko ir praeitais metais. Susirinkę organizatoriai galvojo, koks jis turėtų būti šį kartą, ir nutarė rinktis temą ,,Stiliai“. Į renginį rinkosi retro stiliaus apdarais pasipuošę damos ir ponai, disko stiliaus rūbais žibantys disko mylėtojai, na ir jaunoji karta-skaitmeninis stilius, o jis juk visoks. Vakaro vedantieji O. Kuličauskienė, O.Arlauskaitė ir V.Lukoševičius taip pat įsikūnijo į pasirinktus tris stilius.

 

Visus vakaro dalyvius pasveikino seniūnas A.Lukošius. Vakaro metu reikėjo daug išmonės, vikrumo, humoro ir, aišku, žinių apie pasirinktą stilių. Kiekvieno stiliaus atstovai pristatė savo komandas, šoko visų laikmečių šokius, atlikinėjo įvairias užduotis. Įvairių konkursų ir rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti Vaiguvos jaunimo bendruomenės ,,Lyderiai“ ir mokytojos O. Kuličauskienės įsteigtais prizais. Mūsų jaunimiečiai kvietė visus vaišintis visas kartas vienijančiu ,,Trijų kartų tortu“.

 

Dėkojam Salomejai ir Remigijui Aginskiams už tokį skanų torta 3 kartu Vaiguvos jaunimo bendruomenės ,,Lyderiai“ Renginių organizatorius Egidijus Mikovičius

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?
manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manokelme.lt