2019-11-17, sekmadienis, 05:01.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:53, leidžiasi 16:11, dienos ilgumas 8:18.

Tinklinio turnyras „Vaiguvos jaunimo taurė - 2019“

2019-04-14, Egidijus Mikovičius

Balandžio 5-osios vakarą gausus būrys tinklinio  fanų rinkosi į Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos sporto salę. Jaunimo bendruomenė ,,Lyderiai"   organizavo pavasario tinklinio varžybas „ Vaiguvos jaunimo taurė 2019 “. Malonus siurprizas - į turnyrą atvyko 10 komandų : tinklininkai iš Kelmės , Petrališkės Šaukenų, Kelmės PRC, Tytuvėnų,  Kėdainių ir Raudonės (Jurbarko r.) .

Džiaugiamės, kad tinklinio turnyru susidomėjo ne tik mūsų rajono jaunimas. Turnyro pradžioje sportininkus pasveikino Vaiguvos jaunimo bendruomenės ,,Lyderiai“ renginių organizatorius Egidijus Mikovičius , mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mūsų pagalbininkė organizuojant įvairius renginius, Salomėja Aginskienė.  Varžyboms teisėjavo Kelmės sporto mokyklos  kūno kultūros mokytojas Gintaras Strelkauskis.

Rungtynės buvo ilgos, bet laikas pralėkė greitai. Merginų tarpe  I-ąją vietą laimėjo Kelmės PRC komanda, II-ąją  vietą užėmė Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos mergaičių komanda, o III-oji vieta atiteko Šaukenų Vl. Pūtvio-Putvinskio gimnazijos merginoms  .  Vaikinų komandų tarpe I-ąją vietą laimėjo Tytuvėnų komanda, II-ąją vietą iškovojo vaikinai iš Raudonės , o  III-ąją  - Kėdainių ,, Laumžirgis“.

Komandos  apdovanotos diplomais,   taurėmis, naudingiausieji komandų žaidėjai ir komandų kapitonai-asmeninėmis dovanėlėmis.

Vaiguvos jaunimo bendruomenės ,,Lyderiai“ renginių organizatorius Egidijus Mikovičius