2020-07-09, ketvirtadienis, 16:54.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:50, dienos ilgumas 16:54.

Svarbiausios sodo prekės vasarą: ar visas jas įsigijote?

2019-08-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Svarbiausios sodo prekės vasarą: ar visas jas įsigijote?

Šiltuoju sezonu kur kas dažniau tenka padirbėti lauke – tik taip galima užtikrinti, kad kiemo ar sodo aplinka atrodys nepriekaištingai. Visgi, tai nereiškia, jog vardan gražaus eksterjero teks paaukoti visas gražiausias vasaros dienas – jei pasirūpinsite atitinkamomis prekėmis, be didelių pastangų užsitikrinsite, kad Jūsų kiemas bus ir gražus, ir tvarkingas. Sudarėme svarbiausių pirkinių sąrašą – pasitikrinkite, ar visus juos turite!

 

Karutis. Nustebsime, jei pasakysite, jog iki šiol tokio gaminio neturėjote – kiekvienas, turintis sodą ar kiemą, galėtų patvirtinti, kad be karučio ypač sunku išsiversti. Jį pritaikysite bet kokioje situacijoje, kuomet reikės patogiai nuvežti šiukšles, lapus, piktžoles ar bet kokius kitus panašius daiktus, todėl galite būti tikri – vasaros sezonu jis tikrai nestovės nepanaudotas!

 

Gyvatvorės žirklės. Jei auginate gyvatvorę ir ieškote patogiausių įrankių jai nukarpyti, šis variantas neabejotinai bus vienas geriausių. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis tiek visiškai paprastas, tiek labai galingas gyvatvorių ir kitų augalų formavimui skirtas žirkles, tačiau bent jau elementariausią modelį tikrai vertėtų turėti savo namuose.

 

Priemonės nuo vabzdžių. Jeigu mėgstate vakaroti kieme ar terasoje, teks susidurti su nemaloniomis vabzdžių atakomis – norėdami, kad tai netaptų erzinančia rutina, iš anksto turėtumėte pasirūpinti atitinkamomis jų atbaidymo priemonėmis. Šiais laikais pasirinkimas tikrai labai gausus: elektrinės raketės, specialios lempos, žvakės ir įvairūs purškalai yra tik keletas tokių variantų, todėl nesunkiai atrasite, ką pasirinkti.

 

Laistymo sistema. Taip, vietoj šio pirkinio galite rinktis laistytuvą ar paprastą sodo žarną, tačiau jeigu norite laistymo darbus atlikti gerokai paprasčiau, Jums tikrai prireiks laistymo sistemos. Šis sparčiai populiarėjantis sprendimas patinka kiekvienam, norinčiam augalus laistyti tikslingai ir efektyviai: pasirinkę tokį metodą, galėsite mėgautis vasara ir jos teikiamais malonumais, kadangi laistymu bus pasirūpinta už Jus.

 

Uždangos nuo paukščių. Jei auginate vaisius ar uogas, tikriausiai kiekvienais metais kovojate su jais susidomėjusiais paukščiais. Visgi, jei pasirūpinsite specialiais uždangalais, kur kas didesnė tikimybė, kad atėjus metui, vis dėl to galėsite mėgautis gardžiais savo auginamais produktais. Tokie gaminiai nereikalauja daug investicijų, tačiau jų dėka galite sutaupyti ir laiko, ir nervų!

 

Žolės pjovimo technika. Net ir turėdami labai nedidelį plotą žolės, turėsite pasirūpinti jos pjovimu – šiuo atveju galima rasti daugybę skirtingų alternatyvų. Manevringumu žavintys trimeriai, šiuolaikiškieji, visą darbą už Jus atliekantys robotai, komfortą užtikrinantys traktoriukai bei klasikinės vejapjovės – pagrindiniai šiuo metu rinkoje esantys įrenginiai. Tik įvertinę savo poreikius ir pjaunamos žolės plotus, galėsite priimti galutinį sprendimą!

 

Sodo dekoracijos. Tam, kad Jūsų kiemas būtų ne tik tvarkingas, bet ir žavus, pravartu pasirūpinti keliomis stilingomis detalėmis. Paprasčiausia pastatyti žaismingas sodo dekoracijas, tačiau taip pat galite išbandyti ir žavingus fontanus bei pasirūpinti keliais lauko žibintais – kuo daugiau padirbėsite, tuo unikalesnis bus Jūsų eksterjeras. Daug idėjų ir sodo puošmenų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

Pasirūpinę visais šiais gaminiais, visapusiškai pasiruošite šiltajam sezonui kieme. Žinoma, tam tikrų darbų išvengti nepavyks, tačiau jeigu Jus sups atitinkami prietaisai ir įrenginiai, tikėtina, kad motyvacijos taip pat atsiras kur kas daugiau!

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai