2019-08-20, antradienis, 19:40.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:03, leidžiasi 20:38, dienos ilgumas 14:34.

Sušildė žmonių gerumas...

2019-02-06, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Sušildė žmonių gerumas...

2018 m. rugsėjo 13 d. sudegė Genovaitės ir Vinco Vabalickų iš Skogalio kaimo  Tytuvėnų seniūnijos pusė gyvenamojo namo ir visas stogas.

 

Džiugu, kad ištikus nelaimei, abejingų neliko ir  gerų žmonių dėka šiuo metu jie gali gyventi savo namuose. Šis faktas, tarsi, paneigė šiandienos teiginį apie žmonių gerumo deficitą.

 

Darius Šemetulskis iš Šiaulių miesto su savo brigados vyrais uždengė stogą. Albinas Palaikis iš Tytuvėnų atvežė ir pastatė sudegusios dalies pusę namo, langus, duris bei visokios reikalingos išpjautos medienos. Finansinę paramą suteikė (medienos, plėvelės, ir kitų medžiagų pirkimui) A. Palaikis su žmona, Šiaulių Caritas, Kelmės rajono savivaldybė, Tytuvėnų Caritas, Tytuvėnų seniūnija skyrė medienos išsipjovimui, Pranas Jurkaitis iš Tytuvėnų skyrė ir atvežė medienos plokštes. Padėjo kaimynai, G. ir V. Vabalickų giminaičiai darbais, maistu, baldais, patalyne, indais.  

   

Nukentėjusieji atgavo dvasinę pusiausvyrą prarastą dėl atsitikusios nelaimės, džiaugiasi ir dėkoja visiems ištiesusiems pagalbos ranką. 

 

G. V. Vabalickai,
Tytuvėnų Caritas

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai