2020-05-29, penktadienis, 04:02.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:51, leidžiasi 21:38, dienos ilgumas 16:47.

„Sodra“ pradeda reorganizaciją (1)

2019-11-28, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
„Sodra“ pradeda reorganizaciją

„Sodra“ pradeda reorganizuoti pavaldžias įstaigas atsižvelgdama į Valstybės kontrolės rekomendacijas – pirmuoju etapu iki kitų metų liepos 1 dienos prie „Sodros“ Vilniaus teritorinio skyriaus bus prijungtas Karinių ir joms prilygintų struktūrų skyrius bei Užsienio išmokų tarnyba.

 

Karinių ir joms prilygintų struktūrų skyrius vykdo pareigūnų, statutinių valstybės tarnautojų, karių socialinį draudimą, o Užsienio išmokų tarnyba vykdo migruojančių asmenų socialinį draudimą. Šiuos skyriuose dirba daugiau nei 100 darbuotojų.

 

„Vykdydami rekomendacijas subūrėme darbo grupę, kuri išnagrinėjo įstaigų konsolidavimo variantus. Nuspręsta pirmu etapu Karinių ir joms prilygintų struktūrų skyrių prijungti bei Užsienio išmokų tarnybą prijungti prie Vilniaus teritorinio skyriaus ir pradėti konsultacijas su darbuotojų profesine sąjunga.

 

Svarbu paminėti, kad darbuotojams pokyčiai bus labiau formalūs – daugelis jų ir toliau atliks tokias pačias funkcijas tose pačiose darbo vietose. Tačiau, kaip numatyta teisės aktuose, pasiūlysime jiems patiems priimti sprendimą, kaip elgtis reorganizacijos metu. Nauja struktūra veiks nuo kitų metų liepos“, – sako „Sodros“ direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Strumskis.

 

Planuojama įsteigti „Sodros“ Vilniaus teritoriniam skyriui pavaldų Karinių ir joms prilygintų struktūrų departamentą, kuris liks veikti toje pačioje vietoje, kaip ir dabar ir bus užtikrinti būtini saugumo reikalavimai ir saugos politika. Užsienio išmokų tarnybos specialistai taip pat, planuojama, liks įsikūrę tame pačiame pastate, kuriame dirba dabar. Numatoma, kad daugelio darbuotojų darbo vieta ir funkcijos dėl šios pertvarkos nesikeis.

 

Planuojama, kad po reorganizacijos optimizavus veiklą įstaigos dirbs racionaliau ir efektyviau. Pavyzdžiui, ir iki šiol dėl sezoniškumo UIT nespėjant išduoti A1 pažymų į pagalbą ateidavo Vilniaus skyriaus specialistai, tačiau tam reikėdavo Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos sprendimo. Dabar visi specialistai  bus viename skyriuje ir resursus bus galima valdyti daug operatyviau.

 

                                                                                                                                                          ,,Sodra“ informacija

Contact form

 

kaip ? 2019-11-29 13:13:51 IP: 86.177.85.26

persikelti UK uždirbtą pensiją i Lietuvą? Į ką reikia kreiptis? esu pensijinio amžiaus, gaunu lietuvišką pensiją, nes esu sukaupusi reikiamą stažą.

Šios dienos vardadieniai