2019-02-22, penktadienis, 01:52.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Slidžiame kelyje - skaudžios nelaimės

2018-01-20, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Slidžiame kelyje - skaudžios nelaimės

Dėl iškritusio gausaus sniego ženkliai pablogėjus kelių eismo sąlygoms dažnas vairuotojas to nesugeba atitinkamai  įvertinti.  Nepasirinktas saugus greitis, vairavimo žiemos sąlygomis įgūdžių stoka, netinkamas automobilio techninis stovis tampa labai  skaudžių eismo įvykių priežastimis.

 

Sausio 19 d. 11 val. 49 min. Raseinių r., kelio Raseiniai - Lioliai - Kelmė 3-ame km, automobilis „Toyota Avensis", vairuojamas vyro (g. 1972 m.), išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Opel Meriva", kurį vairavo vyras (g. 1949 m.). Eismo įvykio metu sužaloti automobilio „Toyota Avensis" vairuotojas (gydomas ambulatoriškai) ir keleivis (g. 1976 m.) (dėl dubens kaulų lūžimo paguldytas į ligoninę) bei automobilio „Opel Meriva" vairuotojas (gydomas ambulatoriškai) ir keleivės (g. 1947 m.) (dėl galvos traumos paguldyta į ligoninę) bei (g. 1954 m.), kuri gydoma ambulatoriškai.

 

Sausio 19 d. apie 16 val. 55 min. Kelmės r., kelyje Ryga - Šiauliai - Tauragė - Kaliningradas 94-ame km, automobilis „Subaru Legacy Autback" vairuojamas vyro (g. 1982 m.) pradėjus lenkimo manevrą, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, aplenkęs sunkiasvorį automobilį ir norėdamas sugrįžti į savo eismo juostą nepasirinko saugaus greičio, dėl slidžios kelio dangos nesuvaldė automobilio ir trenkėsi dešiniu šonu į priešais važiavusį automobilį „VW Transporter", kurį vairavo vyras (g. 1960 m.). Po eismo įvykio į Kelmės ligoninę buvo pristatyti sunkiai sužaloti „Subaru Legacy Autback" vairuotojas (g. 1982 m.) (tolimesniam gydymui išvežtas į Šiaulių ligoninę), kartu važiavę jaunuolis (g. 1999 m.) (tolimesniam gydymui išvežtas į Šiaulių ligoninę), mergina (g. 1998 m.) (tolimesniam gydymui išvežta į Kauno ligoninę) ir jaunuolis (g. 1991 m.), kuris ligoninėje mirė. Taip pat į Kelmės ligoninę buvo pristatytas „VW Transporter" vairuotojas, kuris dėl daugybinių paviršinių kūno sumušimų gydomas ambulatoriškai.

 

Sausio 19 d. apie 18 val. 41 min. Tauragės r., Pužiškės k., kelio Ryga - Šiauliai - Tauragė - Kaliningradas 141-ame km, automobilis „Opel Frontera" vairuojamas vyro (g. 1965 m.) nepasirinko saugaus važiavimo greičio ir dėl slidžios kelio dangos išslydo dešiniuoju šonu į priešpriešinę eismo juostą, kurioje susidūrė su priešpriešais atvažiuojančiu automobiliu „VW Touran", kurį vairavo vyras (g. 1984 m.). Eismo įvykio metu sužalotas automobilio „Opel Frontera" vairuotojas (stuburo sumušimas, gydomas ambulatoriškai) bei keleiviai nepilnametis (g. 2003 m.) (galvos sumušimas, gydomas ambulatoriškai) ir moteris (g. 1970 m.),  kuri dėl lūžusių dubens kaulų paguldyta į Tauragės ligoninę. Taip pat eismo įvykio metu nukentėjo „VW Touran" vairuotojas (g. 1984 m.) (kairiojo šono sumušimas, gydomas ambulatoriškai) bei keleiviai: vyras (g. 1979 m.) (dešinės rankos kaulo lūžis, gydomas ambulatoriškai), vyras (g. 1974 m.) (galvos ir krūtinės sumušimas) ir vyras (g. 1978 m.) (kairės kojos kaulų lūžiai), kurie paguldyti į Tauragės ligoninę.

 

                                                                                                                  Policijos departamento prie VMI info

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?