2019-01-19, šeštadienis, 21:25.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:27, leidžiasi 16:29, dienos ilgumas 8:1.

Savivaldybėje pagerbti rajono šimtukininkai

2017-07-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Savivaldybėje pagerbti rajono šimtukininkai

Liepos 25 d. Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis, savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė, taip pat Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Stasys Jokubauskas ir pavaduotoja Sonata Venckienė padėkojo rajono gimnazistams šimtukininkams, jų tėveliams ir mokytojams už puikius mokslo rezultatus.

 

Linkėta gražaus, prasmingo tolesnio gyvenimo kelio, drauge su visais bendrauta prie kavos puodelio, pasidalyta egzaminų įspūdžiais ir ateities planais.  Šiais metais rajone brandos egzaminuose šimtą balų bent už vieną dalyką surinko šie moksleiviai: Liveta Rastokaitė (Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija), Benas Adomaitis, Alanas Augustas Buivydas, Domantas Ivanauskas (Tytuvėnų gimnazija) ir Rimvydas Budreckas (Kelmės Jono Graičiūno gimnazija).

 

Mero padėkos raštais už puikų mokinių parengimą brandos egzaminams apdovanotos Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Emilija Kvietkuvienė, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Genutė Karpinienė ir Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Ineta Leščiauskienė.

 

Savivaldybės administracijos informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?