2018-11-20, antradienis, 18:03.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:59, leidžiasi 16:07, dienos ilgumas 8:7.

Savanorystės skatinimas Šiaulių regione

2017-12-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Savanorystės skatinimas Šiaulių regione

Šiandienos visuomenės mąstysenoje vis didesnį pripažinimą įgyja organizacijos, kurios teikia bendruomenei įvairias paslaugas. Šių organizacijų sėkmingos veiklos garantas – savanoriškas darbas. Per savanorišką veiklą vyksta ne tik bendruomenės, kuri į savo veiklą įtraukė savanorius, narių socialinis ugdymas, bet ir paties savanorio saviugda (aktyvaus pilietiškumo, demokratiškumo ugdymas(is), socialinė atsakomybė, socialinis aktyvumas). Savanoriškas darbas atveria tobulėjimo galimybes, taip pat vyksta vertybių ieškojimas.

 


Šiaulių valstybinė kolegija vykdydama LR Švietimo ir mokslo ministerijos remiamą projektą „Šiaulių regiono savanorystės išteklių mugė“, kurio tikslas – skatinti, vystyti, plėtoti ir populiarinti savanorišką veiklą, Šiaulių regione rengia susitikimus su trijų miestų jaunuoliais. Susitikimai organizuojami gruodžio 5-ąją, minint Tarptautinę savanorių dieną. Šią dieną Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete veikianti Savanorių akademija #11 surengs susitikimus su Šiaulių regiono jaunuoliais iš Naujosios Akmenės, Kelmės ir Radviliškio.


Kelmėje Savanorių akademija #11 lankysis „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje ir „Kražantės“ progimnazijoje. Po susitikimų mokyklose jaunuoliai bus laukiami kitoje vietoje, kurioje jų lauks dar daugiau įdomybių.

 


Organizuojamiems susitikimams ir projekto atributikai buvo pasirinktas pavadinimas „ĮSITRAUK“, siekiant paskatinti jaunuolius įsitraukti ir įtraukti kitus į savanoriškas veiklas ir augti kaip asmenybei. Projekto komanda siekia kuo aktyvesnio jaunuolių susidomėjimo savanoryste ir jos plėtojimo. Savanorių akademijos #11 narių bendravimas su jaunuoliais, diskusijos, projekto atributikos dalinimas, supažindinimas su praktiniu savanorio gidu ir asmenukių darymas bei konkursai leis dalyviams jaustis visiškai laisvai ir pajausti jaunatvišką polėkį. Tikimasi, kad išgirstos studentų savanoriavimo patirtys, žaismingos projekto idėjos bei iniciatyvumas vienys jaunimą kilniam tikslui.

 


Karolina Matelionytė
Savanorių akademijos #11 atstovė ryšiams su visuomene

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?
manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manokelme.lt