2020-06-01, pirmadienis, 04:07.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:48, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:54.

Rajono savivaldybės meras priėmė gimnazistus

2016-05-18, paskelbė www.mano Kelme.lt
Rajono savivaldybės meras priėmė gimnazistus

Gegužės 17 d. Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis priėmė Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos moksleivius ir jų istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoją, tarybos narį, Egidijų Ūksą, paskatinusį savo moksleivius atlikti Kelmės miesto gyventojų apklausą „Ar Kelmė yra geras miestas gyventi?“. Atliktą tyrimą pristatė gimnazijos moksleivė Kamilė Jurgilaitė.

 

 

Apklausą moksleiviai atliko šių metų balandžio 5–7 dienomis, buvo apklausti 152 gyventojai.

 

Į klausimą, ar Kelmė yra patogus miestas gyventi, teigiamai atsakė 70,34 proc. respondentų.

 

Kaip didžiausius Kelmės miesto privalumus gyventojai nurodė, kad tai yra mažas miestas (11,8 proc.), graži aplinka (10,5 proc.), geras susisiekimas (7,23 proc.) ir t. t.

 

Dalyvavusieji apklausoje nurodė tokius miesto trūkumus: darbo vietų trūkumas (21 proc.), mažai veiklos jaunimui (5,9 proc.), mažai parduotuvių (5,2 proc.), bloga valdžia (4,6 proc.), mažai pramogų (4,6 proc.) ir t. t.

 

Gyventojams buvo užduotas klausimas: jeigu galėtumėte, ką Kelmės mieste norėtumėte pakeisti, pagerinti, patobulinti? Daugiau veiklos norėtų 13 proc. atsakiusiųjų, pakeisti valdžią, paskatinti jos progresyvumą norėtų 11 proc., daugiau darbo vietų – 9 proc. ir t. t.

 

Meras Vaclovas Andrulis diskutavo su moksleiviais apie jų atlikto tyrimo rezultatus, išsakė savo nuomonę, teiravosi apie mokslus, vasaros planus, klausė jaunimo, kokios veiklos jie norėtų, ko jiems labiausiai trūksta, ragino išsakyti savo mintis ir pageidavimus. Meras kalbėjo su moksleiviais apie tai, kad rekonstravus kultūros centrą ir pastačius daugiafunkcį sporto kompleksą, jaunimui atsiras daugiau veiklos ir užimtumo, bus daugiau ir įvairesnių galimybių leisti laisvalaikį ir sportuoti. Galima būtų svarstyti galimybę rekonstruotame kultūros centre bent kartą per mėnesį rodyti kinofilmus, rengti šokių vakarus, taip jauni žmonės turėtų galimybę daugiau bendrauti.

 

 

 

 

Savivaldybės administracijos informacija
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai