2019-03-18, pirmadienis, 17:42.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:25, leidžiasi 18:26, dienos ilgumas 12:i.

Rajoninė Jaunimo spartakiada „Mes už Lietuvą“

2017-07-28, Egidijus Mikovičius
Rajoninė Jaunimo spartakiada „Mes už Lietuvą“

Liepos 22-ąją Vaiguvos jaunimo bendruomenė ,, Lyderiai“ pakvietė mūsų rajono jaunimo grupes į Jaunimo spartakiadą ,,Mes už Lietuvą“.

 

Tai pirmasis mūsų finansavimą gavusio projekto ,,Mano Lietuva“ renginys. Oras iš pat ryto buvo geras, lyg užsakytas mūsų šventei . 11.30 dalyviai rikiavosi į šventinę eiseną, visi patraukėme į mūsų bažnyčią, kur vyko Šventos Mišios už jaunimą, buvo pašventinta mūsų bendruomenės vėliava. Po gero pusvalandžio sugrįžome visi į Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos stadioną, kur laukė vėliau atvykusios komandos.

 

Spartakiadoje dalyvavo 8 jaunimo grupės: Lykšilio , Kelmės, Šaukėnų, Užvenčio, Tytuvėnų, Lolių , Šiaulių ir , žinoma, mūsų pačių. Visus pasveikino mūsų bendruomenės pirmininkas Edgaras Kvietkauskas, Kelmės r. Jaunimo reikalų tarybos narys K.Bilius, Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkė N. Želvienė, Vaiguvos kultūros namu renginių organizatorė Roma Kvietkuvienė, Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos direktorė S.Aginskienė.

 

Prasidėjo rungtys, komandos žaidė krepšinį, tinklinį, futbolą, dalyvavo estafetėse, rungėsi asmeninėse varžybose-rankos lenkimo, šuolio į tolį, smiginio ir svarmens kilnojimo. Mūsų merginos kartu su pirmininku Edgaru virė šiupinį ir vaišino visus dalyvius. Po rungtynių įvyko apdovanojimai. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais, komandinėse sporto šakose geriausiai pasirodžiusieji sportininkai-asmeninėmis dovanomis.

 

Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytojas Alvydas Andrulis. Jis kaip tik liepos 22-ąją šventė savo gimtadienį, tačiau neatsisakė atvykti į mūsų šventę ir mums padėti. Dėkojame ir futbolo treneriui Jonui Lebedžinskui kuris mums talkininkauja jau trečius metus. Po apdovanojimų koncertavo Lietuvos Balso ir Muzikinės kaukės dalyvė Carol, na o paskui linksma diskoteka. 24.00 val. į dangų pakilo 10 žibintų-tai simbolis, kad kitais metais laukiame ne mažiau kaip dešimtiems jaunimo komandų.

 

Norime nuoširdžiai padėkoti šventės rėmėjams E.Minčinauskienei, K.Biliui, O ir K. Andruliams, S. ir R.Aginskiams, V. Ir E. Mazrimans, A. ir A. Lekavičiams, I. ir V. Aleksandravičiams, D. ir A. Skardžiams, Vaiguvos seniūnui A.Lukošiui. Ir K. Krincui Ačiū visiems dalyviams ir iki kitos vasaros.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?