2019-03-26, antradienis, 02:11.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:05, leidžiasi 18:41, dienos ilgumas 12:36.

Prieš teismą stos pernai Telšiuose ir Kelmėje žmogžudystes įvykdę asmenys

2018-04-05, paskelbė Nusikaltimai ir nelaimės
Prieš teismą stos pernai Telšiuose ir Kelmėje žmogžudystes įvykdę asmenys

Šiaulių apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jūratė Tamašauskienė teismui perdavė dvi praėjusiais metais įvykdytų nužudymų bylas. Prieš teismą stos Kelmės rajono gyventojas (gimęs 1986 m.), praėjusiųjų metų rugsėjo mėnesio 24 dieną įvykus konfliktui, pastūmęs savo bičiulį (gimusį 1982 m.), kuris dėl patirtos galvos traumos buvo ištiktas komos ir rugsėjo 28 dieną mirė Kelmės ligoninės reanimacijos skyriuje; bei du Telšių gyventojai (gimę 1996 m. ir 1997 m.), kurie 2017 m. liepos 14 d., Telšių r., prie Germanto ežero mirtinai sužalojo pažįstamą (gimęs 1996 m.).

 

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams atlikus ikiteisminį tyrimą, nustatyta, kad Kelmės r., Brauzgų k., tarp alkoholį vartojusių asmenų įvykus konfliktui, kaltinamasis pastūmė savo bičiulį, kuris griūdamas ant žemės susitrenkė galvą į stalą. Komos būsenos nukentėjusysis keturias dienas praleido Šiaulių ligoninės reanimacijos skyriuje, jam buvo atlikta operacija, tačiau dėl komplikacijų galvoje, asmuo mirė.

 

Prieš teismą stos ir du anksčiau teisti, Telšių nakvynės namuose gyvenę jaunuoliai, praėjusiųjų metų ankstų vasaros rytą, prie gyventojų gausiai lankomo Germanto ežero mirtinai sužaloję ir prie tilto nutempę bei čia palikę 21-erių telšiškio lavoną. Jį aptiko ir policijai pranešė prie ežero atvykęs žvejas. Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad bičiuliai, dėl buvusių nesutarimų, iš anksto surezgė planą sumušti pažįstamą jaunuolį. Pasikvietę jį vykti prie ežero ir vartoję alkoholinius gėrimus, kaltinamieji jaunuolį kumščiais, medžio šaka ir plytomis užmušė vedini pykčio ir keršto. Sumuštas jaunuolis, dėl daugybinių sužalojimų, įvykio vietoje mirė. Kaltinamieji, užmušę jaunuolį ir pasisavinę jo mobiliojo ryšio telefoną, iš įvykio vietos pasišalino, tačiau netrukus buvo sučiupti pareigūnų.

 

Dėl įvykdytų nužudymų, pagal LR BK 129 str., kaltinamiems gresia laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos.

 

Telšių apskr. VPK ir Šiaulių apygardos prokuratūros informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai