2020-08-06, ketvirtadienis, 19:11.     Šiandien Kelmėje saulė teka 05:39, leidžiasi 21:07, dienos ilgumas 15:27.

Pirmieji Tytuvėnų vasaros festivalio akordai – Kelmėje

2020-07-13, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Pirmieji Tytuvėnų vasaros festivalio akordai – Kelmėje

XVII Tarptautinio Tytuvėnų vasaros festivalio pradžios koncertas vyko Kelmės Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje. Į festivalio koncertą atvyko Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Festivalio organizatorius pasveikino Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis savivaldybės mero pareigas, Egidijus Ūksas ir festivalio mecenatas, Kelmės rajono garbės pilietis Jonas Jagminas.

 

Atidarymo koncerte grojo Kauno miesto simfoninis orkestras kartu su vienu ryškiausių savo kartos bosu Tadu Girininku ir dirigentu iš Norvegijos Vegard Nilsen. Kauno miesto simfoninis orkestras festivalyje grojo pirmą kartą. Orkestras groja ne tik Lietuvoje, bet ir už šalies bei Europos ribų, bendradarbiauja su garsiausiais šių dienų solistais ir dirigentais.

 


Koncerto solistas – bosas Tadas Girininkas, puikiai operos gerbėjams pažįstamas vardas. Pastaruosius kelerius metus vis dažniau pasirodantis užsienio teatruose ir koncertų salėse. Kartu su Lietuvoje debiutavusiu dirigentu iš Norvegijos Vegard Nilsen festivalio atidaryme klausytojai išgirdo italų operos klasikos V. Bellini, G. Donizetti, G. Rossini ir G. Verdi operų arijas ir uvertiūras.

Contact form

Šios dienos vardadieniai