2019-05-26, sekmadienis, 12:50.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Nesėkmingas girto vairuotojo bandymas papirkti policijos pareigūnus

2018-09-27, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Nesėkmingas girto vairuotojo bandymas papirkti policijos pareigūnus

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl policijos pareigūnų papirkimo už neveikimą.

 

Rugsėjo 24 d., apie 13.06 val., Kelmėje, Vytauto Didžiojo g., Veiklos skyriaus pareigūnai patruliuodami mieste, sustabdė šarnyrinį savivartį „Ausa D600“, vairuojamą vyro (gimęs 1954 m.). Alkotesteriu patikrinus blaivumą, paaiškėjo, kad vyriškis prie vairo sėdo būdamas neblaivus – jam nustatytas 1,22 promilės girtumas. Tokie veiksmai užtraukia administracinę atsakomybę. Tačiau vairuotojas, siekdamas jos išvengti, t. y. norėdamas, kad jam nebūtų surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas, Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui į galinę tarnybinių kelnių kišenę įkišo 50 eurų kupiūrą.

 

Asmeniui buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas už vairavimą neblaiviam, esant lengvam girtumo laipsniui. Už tokį pažeidimą numatyta bauda nuo 300 eurų iki 450 eurų, o taip pat teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vienerių metų iki vienerių metų ir šešių mėnesių. Tačiau vyras neišvengs ir baudžiamosios atsakomybės už bandymą papirkti policijos pareigūnus.

 

Policijos pareigūnai primena, kad prisiimta atsakomybė už padarytus pažeidimus sukelia švelnesnius padarinius negu bandymas jos išvengti.

 

                                                                                                                                                                  Telšių AVPK info


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai