2019-03-22, penktadienis, 14:38.     Šiandien Kelmėje saulė teka 06:15, leidžiasi 18:34, dienos ilgumas 12:18.

Lietuvos imtynių čempionate trys kelmiškių medaliai

2018-01-21, Kelmės imtynių sporto klubas
Lietuvos imtynių čempionate trys kelmiškių medaliai

Sausio 19-20 d. Kaune vyko 2018 m. Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame sėkmingai kovojo ir Kelmės imtynininkai.

 

Svorio kategorijoje iki 70 kg. kovojęs Artem Veselov iškovojo antrąją vietą, finale nusileidęs tik Gyčiui Jovaišai iš Šiaulių. Pakeliui į finalą Artiomas įveikė I. Grigelaitį iš Vilkaviškio ir kaunietį M. Čalką. Svorio kategorijoje iki 74 kg. sėkmingai kovojo Benediktas Butkus, kuris taip pat iškovojo sidabro medalį. Pirmoje kovoje kelmiškis įveikė panevėžietį G. Janonį, ketvirtfinalyje - buvusį kelmiškį, dabar besimokantį Šiaulių sporto gimnazijoje, Ugnių Simanauskį, o pusfinalyje nugalėjo klaipėdietį Dovydą Bušecką.

 

Deja, bet finalinėje kovoje kelmiškio padarytą klaidą sėkmingai išnaudojo Šiaulietis Vadim Babuškin ir tapo Lietuvos čempionu. Benediktui atiteko sidabro medalis. Šioje svorio kategorijoje trečiąją vietą iškovojo Ugnius Simanauskis.

 

Šiuo metu Benediktas Butkus atlieka karinę tarnybą Tauragėje. Labai gaila, bet kariuomenė nesudarė sąlygų treniruotis ir ruoštis imtynių varžyboms. Kelmiškis buvo ištroškęs pergalių ir užsispyręs, todėl savarankiškai ruošėsi čempionatui laisvu nuo tarnybos metu, bei savaitgaliais grįžęs treniravosi Kelmėje. Pasiruošimas čempionatui buvo vos kelios treniruotės ant imtynių kilimo, bet žinant, kokią varžybų ir treniruočių patirtį Benediktas yra sukaupęs per visą gyvenimą, buvo galima tikėtis, kad kelmiškis nebus "saldainis" varžovams ir tai įrodė šiame čempionate.

Contact form

Šios dienos vardadieniai