2020-10-21, trečiadienis, 12:48.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:01, leidžiasi 18:03, dienos ilgumas 10:2.

Lietuviškiems maisto produktams veriasi JAV prekybos tinklo durys

2019-07-01, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Lietuviškiems maisto produktams veriasi JAV prekybos tinklo durys

Birželio 28 d., vizito JAV metu, žemės ūkio ministro G. Surplio vadovaujama verslo delegacija Karlaisle, Pensilvanijoje, susitiko su pasaulinės „Ahold Delhaize“ korporacijos valdomo prekybos tinklo „Giant“/„Martin‘s“ vadovybe.

 

Susitikimo tikslas – pristatyti Lietuvos maisto produktų eksporto potencialą bei padėti verslui inicijuoti ir užmegzti tvarius prekybinius ryšius su vienu sėkmingiausių šiaurės – rytų JAV prekybos tinklų. Lietuvos verslui atstovavo 8 pieno, konditerijos, gėrimų ir ekologiškų produktų atstovai, galintys tiekti JAV rinkos poreikiams pritaikytus maisto produktus.

 

Lietuvos delegaciją sutikęs prekybos tinklo vyriausiasis viceprezidentas John Ruane tvirtino, kad tai pirmoji tokio aukšto lygio užsienio politinė ir verslo delegacija, kurios priėmimui atsakingai ruošėsi, pakviesdami skirtingų kategorijų prekių pirkimo vadovus. Jis tvirtino, kad amerikiečiai vis labiau perka ir domisi ekologiškais, sveikais, aukštos kokybės ir tausojant gamtą pagamintais produktais, kurių asortimentą jie savo prekybos vietose nuolat plečia. Lietuvos įmonių atstovai turėjo galimybę pristatyti savo produkciją, tiesiogiai bendrauti su jų prekių kategorijų vadovais ir kartu su kompanijos vadovybe apsilankyti viename iš jų valdomų prekybos tinklų.

 

Ministro G. Surplio teigimu, ekologiškumas ir natūralumas yra vienos svarbiausių puoselėjamų Lietuvos maisto pramonės savybių, papildant jas aukšta kokybe ir įmonių gebėjimu lanksčiai prisitaikyti prie rinkos vartotojų poreikių. Todėl ši galimybė prisistatyti inovatyvius vadybos metodus taikančio ir socialiai atsakingo JAV prekybos tinklo vadovams – svarbus žingsnis, galintis padėti plačiau praverti JAV rinką Lietuvos eksportuotojams. Svarbu, kad mūsų verslas atsakingai pasvertų savo pasirengimą ir kantriai bei kryptingai dirbtų su reikliais amerikiečių partneriais.

 

„Ahold Delhaize“ keliose JAV valstijose valdo 173 dar 1923 m. įsteigtus „Giant“/„Martin‘s“ prekybos centrus, kurie pastaraisiais metais pasižymėjo ryškiomis pardavimų augimo ir plėtros tendencijomis. Vien per 2018 m. prekybos tinklas savo klientams suteikė nuolaidų už daugiau nei 25 mln. JAV dolerių ir perkopė 6 mlrd. JAV dolerių pardavimų apyvartą.

 

                                                                                                                                                                 ŽŪM informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. +370 639 34990
e.p. info@manokelme.lt