2019-10-23, trečiadienis, 13:45.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:03, leidžiasi 18:00, dienos ilgumas 9:56.

Laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas Kelmėje

2018-12-05, Nerijus Peleckis

Lapkričio 30 d. Kelmės "Kražantės" pro gimnazijos sporto salėje vyko 2018 m. Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių (12-15 metų) čempionatas.

Keletą pastarųjų metų Kelmės imtynininkai šioje amžiaus grupėje yra tarp lyderių, tad ir šį kartą kelmiškiai pasirodė gerai. Gaila tik, kad du pajėgūs Kelmės imtynininkai prieš šias varžybas patyrė traumas ir negalėjo padėti komandai.

Čempionais savo svorio kategorijose tapo: Domantas Gediminas (38 kg.) ir Paulius Leščauskas (62 kg.). Antrąsias vietas iškovojo: Ignas Grigalaitis (57 kg.) ir Justas Miliauskas (virš 85 kg.). Trečiąsias vietas iškovojo: Kristupas Norkuckis (44 kg.), Edvinas Gediminas (52 kg.) ir Neilas Milaševičius (57 kg.). Penktąsias vietas užėmė Elijus Melešius (52 kg.) ir Benas Musneckis (virš 85 kg.).

Komandinėje įskaitoje, Kelmės imtynininkai iškovojo trečiąja vietą. Pirmi Klaipėdos sportininkai, antri vilniečiai. Varžybose dalyvavo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Vilkaviškio, Radviliškio, Raseinių, Pagėgių ir Kelmės imtynininkai.