2019-01-17, ketvirtadienis, 15:20.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:30, leidžiasi 16:25, dienos ilgumas 7:55.

Kviečia „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“ Kaune

2017-08-17, paskelbė Kelmės rajono savivaldybė
Kviečia „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“ Kaune

Rugpjūčio 26 dieną Kauno Nemuno saloje vyks „Laisvės piknikas. Idėjų festivalis“. Renginys skirtas visai Lietuvai, smagus, nemokamas, prasmingas ir pilietiškas, tad viliamasi sulaukti dešimčių tūkstančių žmonių ir tikimasi, kad „Laisvės piknikas“ taps didžiausiu pilietiniu festivaliu Lietuvoje.  

 

Jo metu veiks visuomeninės erdvės, kuriose prisistatys daugiau kaip 40 nevyriausybinių ir visuomeninių organizacijų, gros žymiausi muzikos atlikėjai, bus rodomi filmai, vyks sporto varžybos.

 

Tuo pačiu nuo ryto penkiose erdvėse vyks diskusijos svarbiausiais Lietuvai klausimais – apie švietimą, emigraciją, regionų tuštėjimą, socialinius reikalus, mokesčius, santykius su kaimynais. Jose ne tik dalyvaus valdžios ir opozicijos atstovai, žymiausi ekspertai, bet kartu su visa auditorija bus generuojamos naudingos idėjos Lietuvai.

 

Labai norime, kad „Laisvės piknike“ dalyvautų ne tik didžiųjų miestų žmonės, tad su renginio rėmėjais sutarta, kad važiuodami į Pikniką iš bet kurio Lietuvoje miesto, kurį aptarnauja „Kautra“ autobusai bei „Lietuvos geležinkeliai“, ir pateikę kodą LAISVĖS PIKNIKAS, žmonės pirktų bilietus dvigubai pigiau.

 

Kelmės rajono žmonės, jaunimas ir visuomeninės organizacijos kviečiami aktyviai dalyvauti ir nepraleisti progos prisidėti prie savosios valstybės kūrimo. Juk ne veltui šių metų „Laisvės pikniko“ šūkis yra skirtas kiekvienam, mažam ir dideliam Lietuvos piliečiui – „Valstybė esu aš“.
 

 

laisvespiknikas.lt

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?