2020-06-01, pirmadienis, 19:54.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:48, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:54.

Kviečia iniciatyva „Švarių rankų šokis 14“!

2014-10-14, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kviečia iniciatyva „Švarių rankų šokis 14“!

    Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau trečius metus iš eilės, kviečia darželinukus, pradinių klasių moksleivius ir šeimas sukurti „Švarių rankų šokį 14“.

 

Užkrečiamųjų ligų prevencijai itin svarbi higiena. Per nešvarias rankas plinta įvairios virusinės ir bakterinės infekcijos, galinčios sukelti rimtų pavojų sveikatai. Higienos įpročiai formuojasi vaikystėje, todėl ULAC ragina ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių ugdytinius bei šeimas lavinti asmens higienos įpročius ir kviečia kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų svarbą – sukurti originalų šokį. Nuolat kartojami ir nuotaikingai atliekami judesiai didina tikimybę, jog vaikai greičiau įsisavins informaciją ir jos greitai neužmirš.

 

Originaliausio šokio kūrėjų laukia prizai!


Jūsų atsiųstus šokius visą spalio mėnesį matys ir vertinis „Sveikatos kodas“ laidos žiūrovai.

 

Iniciatyva „Švarių rankų šokis“ skirta ugdyti teisingus vaikų rankų higienos įpročius ir į rankų plovimo procesą pažvelgti linksmai.

 

Taisyklės ugdymo įstaigoms:

    Kartu su grupės draugais sukurkite iki 1 min. trukmės šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojami rankų plovimo judesiai. Juos rasite žemiau.
    Šokį kokybiškai nufilmuokite.
    Įrašą įkelkite į interneto svetainę youtube.com ir pavadinkite jį „Švarių rankų šokis 14“
    Užpildykite registracijos formą (laisva), nurodykite savo grupę, mokytojo/auklėtojo vardą, pavardę, įstaigos pavadinimą, miestą, el. paštą, pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, ir ją atsiųskite el. paštu sokis@ulac.lt iki š. m. spalio 30 dienos.

 

Taisyklės šeimai:

    Kartu su šeima sukurkite iki 1 min. trukmės šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojami rankų plovimo judesiai. Juos rasite žemiau.
    Šokį kokybiškai nufilmuokite.
    Įrašą įkelkite į interneto svetainę youtube.com ir pavadinkite jį „Švarių rankų šokis 14“
    Užpildykite registracijos formą (laisva), nurodykite savo miestą, vardą bei pavardę, el. paštą, pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, ir ją atsiųskite el. paštu sokis@ulac.lt iki š. m. spalio 30 dienos.

 

Kaip ir praeitais - taip ir šiais metais, ULAC kvies bendruomenes gruodžio 1 -ąją paminėti Pasaulinę AIDS dieną ir šios dienos išvakarėse prisijungti prie protmūšio: „AIDS: geriau žinoti“.


Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS!

 

Maloniai kviečiame bendradarbiauti!

 

Daugiau informacijos:
Joana Tamkevičiūtė
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
Švietimo ir komunikacijos skyrius
8 671 10216, joana@ulac.lt
www.ulac.lt


Contact form

Šios dienos vardadieniai