2019-05-26, sekmadienis, 12:04.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Krepšinio 4X4 turnyras, skirtas Vaiguvos jaunimo taurei laimėti

2018-03-21, Egidijus Mikovičius
Krepšinio 4X4 turnyras, skirtas Vaiguvos jaunimo taurei laimėti

    Kovo 16-osios vakarą gausus būrys krepšinio fanų rinkosi į Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinės mokyklos sporto salę. Jaunimo bendruomenė ,,Lyderiai" organizavo krepšinio 4x4 turnyrą ,,Lyderių" taurei laimėti.

 

       Malonus siurprizas -į turnyrą atvyko 10 komandų, jaunimo krepšinio komandos iš Kražių, Liolių, Stulgių, Šaukėnų, Kelmės, 3 Vaiguvos komandos. Krepšinio šventę rėmė Kęstas Krincius. Nuoširdus ačiū už labai rimtą pagalbą organizuojant turnyrą.

 

     Turnyro pradžioje sportininkus pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mūsų pagalbininkė organizuojant įvairius renginius, Salomėja Aginskienė, jaunimo bendruomenės ,,Lyderiai" pirmininko pavaduotoja Orinta Arlauskaitė, renginių organizatorius Egidijus Mikovičius. Rungtynės buvo ilgos, bet laikas pralėkė greit.

 

     Pereinamąją ,,Lyderių" taurę ir I-ąją vietą laimėjo ,,Lyderių" komanda, sidabro medalius iškovojo Kražių komanda, o bronza atiteko Kelmės komandai ,,Kelmės stogai".

 

    Medalius, piniginius prizus ir prizus naudingiausiems turnyro žaidėjams įsteigė turnyro rėmėjas Kęstas Krincius. Komandos buvo apdovanotos diplomais, o nugalėtojai - pereinamąja taure. Liko nepamiršti ir sirgaliai, jie varžėsi baudų metime ir buvo apdovanoti mūsų bendruomenės diplomais.VAIGUVOJE SURENGĖME TIKRĄ KREPŠINIO FIESTĄ.

 

     Dėkojame visiems dalyviams, aktyviems ir kultūringiems sirgaliams.

 

                                                                                                                      Egidijus Mikovičius

Contact form

Šios dienos vardadieniai