2020-06-04, ketvirtadienis, 00:42.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:45, leidžiasi 21:46, dienos ilgumas 17:i.

Kražiai turi savo pabėgimo kambarį!

2017-09-26, paskelbė Kelmės rajono savivaldybė
Kražiai turi savo pabėgimo kambarį!

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio renginiai prasidės 2018 m. Tačiau Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre šventė prasideda jau dabar.

 

VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre įrengė tarpukario Lietuvos pabėgimo kambarį. Pabėgimo kambarys – tai iš kompiuterinių žaidimų kilusi pramoga, perkelta į realų gyvenimą. Žaidimas vyksta, kai dalyviai trumpai instruktuojami ir užrakinami patalpoje. Vienintelis būdas iš patalpos išeiti – spręsti užduotis, atrakinti spynas, rinkti kodus, ieškoti asociacijų ir pan. 3–6 dalyviai užrakinami patalpoje ir turi per valandą įveikti visas užduotis.

 

Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre atidarytame „Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambaryje Jūs sutiksite tokias istorines asmenybes kaip A. Smetona, J. Basanavičius, V. Kudirka ir kt.  Taip pat Jūsų laukia ir vieną didžiausių šių laikų atradimų padaręs L. Mažylis. Kad išspręstumėte pabėgimo kambario užduotis ir sėkmingai pabėgtumėte, Jums nereikės jokių specifinių istorijos, kultūros žinių, Jums užteks pasitelkti loginį, o kartais ir vaikišką mąstymą. Visos užduotys yra paprastesnės, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

 

„Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambaryje Jums reikės rasti paslėptą tikrąjį Nepriklausomybės aktą. Deja, akto autentiškumu galima suabejoti, nes ant jo trūksta keleto parašų. Jūsų užduotis – padedant L. Mažyliui ir kitoms istorinėms asmenybėms rasti Nepriklausomybės aktą ir šalia J. Basanavičiaus ir kitų signatarų, padėti savo parašą ir sėkmingai pasprukti iš pabėgimo kambario per mažiau nei vieną valandą.

 

Pabėgimo kambarys Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre veiks iki š. m. lapkričio mėnesio pabaigos.

 

Registruoti 3–6 asmenų komandas galite:

El. paštu kraziai.turizmas@kraziai.lt, tel. nr. +370 622 21 321, arba tiesiog apsilankę Kražių M. K Sarbievijaus kultūros centre.

Projektas finansuojamas LR Kultūros ministerijos, Lietuvos kultūros tarybos lėšomis.


Contact form

Šios dienos vardadieniai