2019-05-23, ketvirtadienis, 18:13.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:59, leidžiasi 21:29, dienos ilgumas 16:29.

Konservatoriai elgiasi atsakingai – ištiesė pagalbos ranką nusilpusiai Vyriausybei (2)

2017-07-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Konservatoriai elgiasi atsakingai – ištiesė pagalbos ranką nusilpusiai Vyriausybei

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seniūnai bei Ministras Pirmininkas pasirašė susitarimą pratęstoje 2017 m. Seimo pavasario sesijoje šiandien balsuojant remti Miškų įstatymo 7 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą Nr. XIIP-4291(3) ir šiam projektui pateiktus pasiūlymus, kurie yra suderinti su Vyriausybės pozicija. Toks sprendimas priimtas siekiant efektyvaus Lietuvos valstybinių miškų sektoriaus valdymo bei Lietuvos narystės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje (EBPO), paskatinsiančios šalies ekonominį augimą.

 


„Susitikimo su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu metu gavau prašymą paremti svarbias Lietuvai pertvarkas, kadangi Valdančiajai daugumai nepavyko užsitikrinti palaikymo Vyriausybės teikiamai miškų reformai tiek tarp socialdemokratų, tiek tarp kai kurių saviškių valstiečių frakcijos narių. Suprasdami, kad ši pertvarka reikalinga ir jau seniai pribrendusi bei siekdami, kad ir mūsų, opozicijos, siūlymus būtų atsižvelgta, paprašėme remti TS-LKD pasiūlymą dėl PVM lengvatos pratęsimo už centralizuotai tiekiamą šilumą“, – susitarimo genezę komentavo Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis.

 


Savo ruožtu S. Skvernelio vadovaujama Vyriausybė susiarimu įsipareigojo nuo 2017 m. rudens šildymo sezono Vyriausybės teikimu, siekiant mažinti gyventojų energetinį skurdą ir socialinę atskirtį įvesti lengvatinį pridėtinės vertės mokesčio tarifą šilumos energijai, tiekiamai gyvenamosioms patalpoms šildyti (įskaitant šilumos energiją, perduodamą per karšto vandens tiekimo sistemą), į gyvenamąsias patalpas tiekiamam karštam vandeniui arba šaltam vandeniui karštam vandeniui paruošti ir šilumos energijai, sunaudotai šiam vandeniui pašildyti. Šio tikslo įgyvendinimui reikiamus teisės aktus bus siekiama priimti iki 2017 m. spalio 1 d.
 

 

 

 

DELFI / Andrius Ufartas nuotrauka

Contact form

 

Swed 2017-07-21 22:12:10 IP: 37.123.163.12

As nesu koks konservatorių partijos ar kitų poltikų gynejas, bet man užkliuvo šitas komentaras. Galima spresti kad šitam komentatrorui galvoje nesamones sukiojasi. o knygos gyvenime neskaites ir manau draugų ratas aisku- dagredave tokie kaip Paleckis, kuris lazo sikna rusui.

 

Konservuotos utėlės 2017-07-11 23:00:51 IP: 83.137.1.204

Vyt lauk ožio konservuotas uteles, Kaunas atsikratė , atėjo normalus šeimininkas miesta pradėjo tvarkyti iškarto atsigavo, tupi pas jus savivaldybėj ožio pakalikai, nors Galimai Vaičius sėdi Jordano karmane, kažin ar atidavė 300000 ltl. Paskola?Vyt lauko brolerinius ožio klapčiukus

Šios dienos vardadieniai