2020-08-13, ketvirtadienis, 02:39.     Šiandien Kelmėje saulė teka 05:52, leidžiasi 20:52, dienos ilgumas 15:i.

Komandinis greitųjų šachmatų turnyras Pašaltuonyje

2013-08-07, paskelbė Mindaugas Tučas
Komandinis greitųjų šachmatų turnyras Pašaltuonyje

   

    Liepos 27 dieną Raseinių rajone Pašaltuonio kaime buvo surengtas komandinis greitųjų šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo septynios pajėgios komandos iš Lietuvos miestų: Marijampolės, Gargždų, Raseinių, Vilkaviškio, Kelmės, Tauragės, Jurbarko.

 

    Geriausiai turnyre sekėsi Marijampolės komandai, kuri surinkusi 12 taškų iškovojo pirmąją vietą, antroje vietoje liko Raseinių I komanda, surinkusi 11 taškų, o trečioji atiteko labai pajėgiai Jurbarko komandai, surinkusiai 9 taškus.

    Turnyre buvo apdovanoti ir prie atskirų lentų rungtyniavę šachmatininkai. Prie pirmosios lentos geriausiai sekėsi Žygimantui Svitojui (Marijampolė) 6 taškai iš 7 galimų. Antra lenta-Valantinas Jankūnas (Jurbarkas) 6 taškai iš 7 galimų. Trečia lenta - Vytautas Teleiša (Marijampolė) 6 taškai iš 7 galimų. Ketvirta lenta - Donatas Bartkus (Raseinių I komanda) 6 taškai iš 7 galimų. Penkta lenta - Gintautas Miškenis (Tauragė) 6 taškai iš 7 galimų.

    Turnyrą organizavo ir vedė Raseinių rajono šachmatų klubas „Raseinietiškas matas“ bei Pašaltuonio kaimo bendruomenė. Puikiai suorganizuotas ir pavykęs turnyras, kuriame dalyvavo labai pajėgūs šachmatininkai iš visos Lietuvos greičiausiai nebus vienkartinis renginys. Turnyro organizatoriai informavo, kad šis turnyras taps tradiciniu. Kiekvienais metais bus bandoma pritraukti dar daugiau pajėgių komandų iš įvairių Lietuvos miestų.

Contact form

Šios dienos vardadieniai