2018-06-25, pirmadienis, 03:40.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Kelmiškių triumfas LKSK „Nemunas“ tinklinio taurėje

2017-03-27, paskelbė www.mano Kelme.lt
Kelmiškių triumfas LKSK „Nemunas“ tinklinio taurėje

Balandžio 25-26 d. Gargžduose vyko tradicinis vyrų ir moterų LKSK „Nemunas“ tinklinio turnyras.

 

Jis jau 24 kartą kviečia kaimo ir rajonų sporto klubus, dalyvauti prestižiškiausiame mėgėjų salės tinklinio turnyre Lietuvoje. Šiemet registracija baigėsi netikėtai greitai, per keletą dienų registravosi visos komandos. Kadangi limituotas komandų skaičius (8 vyrų ir moterų) garantuoja sklandų varžybų pravedimą, todėl vyksta didžiulė konkurencija norint patekti į turnyrą. Šiemet komandos susirinko kone iš visos Lietuvos. Atvyko Vilniaus r., Kauno r., Šiaulių r., Kaišiadorių, Gargždų, Klaipėdos r., Marijampolės r., Kelmės ir kt. Dalyvavo daugiau nei 150 dalyvių. Sužaisti netgi 32 susitikimai, kurių nugalėtojais po dramatiškų kovų tapo: moterų grupėje Gargždų SC ir vyrų grupėje Kelmės „Tendemas“ komandos.

 


Komandos prizininkės apdovanotos nugalėtojų taurėmis, medaliais, diplomais, o geriausi komandų žaidėjai ir atminimo dovanomis. Už Kelmę žaidė: Martynas Lopetaitis (kapitonas), Saulius Abromavičius, Egidijus Kučinskas, Tomas Dausinas, Paulius Dumulevičius, Rokas Urbelis, Ramūnas Narbutas, Rokas Skirmantas. Kelmiškių jau penktasis trofėjus iš eilės.

 


Dalyviai liko sužavėti tvarkinga organizacija, puikia varžybų erdve, bei puikiu teisėjavimu. Kitais metais, matant didžiulį komandų susidomėjimą tikimasi praplėsti iki 16 komandų moterų ir vyrų grupėse. Varžybų erdvė bus perkeliama į Jonavą. Tad laukit mūsų atvykstant Jonava!

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?
manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manokelme.lt