2017-09-23, šeštadienis, 21:32.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:07, leidžiasi 19:12, dienos ilgumas 12:5.

Kelmiškių medaliai Lietuvos imtynių jaunių čempionate

2017-04-09, Kelmės imtynių sporto klubas

Balandžio 7-8 dienomis Ankykščių pramogų centre "Nykščio namai" vyko 2017 metų Lietuvos Respublikos imtynių jaunių čempionatas.

Jaunių amžiaus grupėje kovoja 14-17 metų vaikinai. Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos ir Kelmės garbę gynė šeši laisvųjų imtynių atstovai.

Geriausiai pasirodė "Aukuro" pagrindinės mokyklos mokinys Klaidas Pluščiauskis, kuris tapo Lietuvos jaunių laisvųjų imtynių čempionu svorio kategorijoje iki 85 kg.

Sidabro medalį šioje svorio kategorijoje iškovojo J. Graičiūno gimnazijos mokinys Vilius Mikalauskas, kuris nusileido tik nugalėtoju tapusiam komandos draugui ir treniruočių partneriui. Svorio kategorijoje iki 42 kg. sidabro medalį iškovojo Edvinas Gediminas. Nugalėtoju šioje svorio kategorijoje tapo vilkaviškietis Grigelaitis.

Arnas Valantinas svorio kategorijoje iki 63 kg. iškovojo trečiąja vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje penktas liko Vilius Gečas.

Ketvirtą vietą užėmė Rolandas Dumskis (svorio kat. iki 54 kg.)

Buvęs kelmiškis, kuris dabar mokosi Šiaulių sporto gimnazijoje Ugnius Simanauskis, kovojęs svorio kategorijoje iki 69 kg. iškovojo antrąją vietą.

Čempionato nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo Londono Olimpinių žaidynių graikų - romėnų imtynių bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius, kuris maloniai sutiko nusifotografuoti ir su Kelmės komanda.

Kelmės imtynininkus varžyboms ruošė treneriai Saulius Jurčys ir Nerijus Peleckis.