2018-02-19, pirmadienis, 02:08.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:30, leidžiasi 17:32, dienos ilgumas 10:2.

Kelmiškiai dalyvavo festivalyje Kirnaičiuose

2017-06-16, paskelbė Kelmės rajono savivaldybė
Kelmiškiai dalyvavo festivalyje Kirnaičiuose

Birželio 10 d. Kirnaičiuose, Joniškio rajone, vyko tarptautinis žemdirbių ir kaimo bendruomenių festivalis „Sportuok, jaunime, visos Lietuvos...“, kuriame prisistatė ir Kelmės rajono atstovai. Pagrindinis tradicinės, jau vienuoliktąjį kartą organizuojamos, šventės tikslas – burti aktyvias kaimo bendruomenes, sudaryti sąlygas pristatyti save, dalintis patirtimi, aktyviai sportuoti ir bendrauti.

 

Renginio dalyviams mūsų krašto kaimo bendruomenės, amatininkai ir prekybininkai pristatė savo veiklą bei gaminius. Budraičių kaimo bendruomenės atstovės Silva Minevičienė, Valerija Danisevičienė, Rasa Balsytė ir Gražina Rupeikienė prekiavo rankų darbo keramikos gaminiais, o Junkilų kaimo bendruomenės atstovės Ona Granickienė ir sertifikuotos duonos su priedais kepėja Dalia Tolienė vaišino išskirtine žemaitiška lašinėta duona. Prekybininkė Danguolė Butkevičienė viliojo praeivius įvairiausių skonių sūriais ir moliūgų skanėstais, o žolininkė Kristina Šilinskienė pristatė natūralius pačios gaminamus produktus: muilą, žolelių arbatas ir aromaterapijos gaminius. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro atstovės Jūratė Bačiūnienė ir Raminta Kazlauskienė pasakojo festivalio dalyviams apie Kelmės krašto turizmo išteklius, vaišino gardžiąja Piligrimų gira, gaminama Tytuvėnų vienuolyno rūsiuose, ir kvietė atvykti į mūsų rajoną.

 

Taip pat vyko įvairios sportinės varžybos, kuriose Kelmės rajono jaunimas puikiai pasirodė – džiaugiamės iškovotomis pergalėmis. Smiginio varžybose 3-ąją vietą iškovojo jaunuoliai iš Vaiguvos: Evelina Mikovičiūtė, Monika Aleksandravičiūtė, Vygantas Janušas ir Marius Tomkus. Taip pat 1-osios vietos medaliais pasipuošė parko tinklinio varžybose nugalėjusi merginų komanda: Deimantė Barauskytė, Jovita Bukantytė, Renata Kundrotaitė ir Živilė Minčinauskaitė.

 


Kelmės krašto atstovų dalyvavimą Kirnaičių festivalyje inicijavo LR Žemės ūkio rūmų organizatorius žemdirbių savivaldai Kelmės rajone Albertas Mackevičius kartu su Kelmės turizmo ir verslo informacijos centru.

 

Ne tik puikiai praleidome dieną, prisistatėme savo rajoną, bet ir įrodėme, kad Kelmės kraštas – jėga ir vertas dėmesio!

 

Raminta Kazlauskienė,
Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro turizmo-verslo konsultantė


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?
manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manokelme.lt