2019-02-19, antradienis, 15:31.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:31, leidžiasi 17:32, dienos ilgumas 10:1.

Kelmės rajone veiklą pradeda nauja politinė jėga

2018-07-02, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kelmės rajone veiklą pradeda nauja politinė jėga

Kelmės rajone įsteigtas Lietuvos žaliųjų partijos skyrius, kuriam vadovaus kelmiškė Lina Samulytė. Moteris žada aktyviai įsitraukti į politinę veiklą, spręsti rajono problemas ir užtikrinti, kad vietos gyventojų bei aplinkos interesai nebūtų paminami.

 

„Savivaldybės skelbiamoje rajono vizijoje akcentuojama natūrali Kelmės krašto gamta, aktyvumas, sveika visuomenė bei verslumas. Ši vizija sutampa su žaliųjų ideologija: Lietuvos žaliųjų partija pasisako už ekonomiškai stiprius ir kuo savarankiškesnius regionus, kuriuose visų pirma teikiama parama smulkaus ir vidutinio verslo vystymui, o taip pat sudaromos sąlygos sveikai ir oriai gyvensenai bei skiriamas dėmesys aplinkos apsaugai, kadangi tik išlaikant darną tarp visuomenės, verslo ir aplinkos interesų įmanoma pasiekti efektyvių ir ilgalaikių rezultatų. Nors savivaldybės vizija graži, rajonui dar yra kur pasitempti, tad manau, kad partijos skyrius svariai prisidės prie vizijos įgyvendinimo“ – teigė naujojo skyriaus pirmininke išrinkta Lina Samulytė.

 

Anot steigime dalyvavusio Lietuvos žaliųjų partijos pirmininko Remigijaus Lapinsko, žalieji ne tik kritikuoja, bet ir turi ką pasiūlyti efektyvesniam rajono vystymuisi. „Kartais žalieji yra klaidingai suvokiami kaip protestuotojai, nuolat kažkam prieštaraujantys. Žinoma, yra ideologinių klausimų, dėl kurių mūsų pozicija labai kategoriška, pavyzdžiui, griežtą „ne“ tariame atominei energetikai, tačiau galiu užtikrinti, kad mano atstovaujama Lietuvos žaliųjų partija nėra radikali politinė jėga ir rajonui tikrai turime ką pasiūlyti. Išaušo laikas vystyti žaliąją ekonomiką, kurioje žmonių gyvenimo gerovė kuriama nekenkiant aplinkai. Mūsų dėmesio centre ne tik klimato kaita, perėjimas prie atsinaujinančios energetikos, žiedinės ekonomikos diegimas, bet ir sveikesnė mityba, ekologiškesnis žemės ūkis, teisingesnė socialinė sistema, dalyvaujamosios demokratijos stiprinimas bei kiti klausimai“ – teigė R. Lapinskas.

 

Partijos pirmininkas atkreipė dėmesį, kad naujam skyriui vadovausianti L. Samulytė ambicinga, išsilavinusi, keturiomis kalbomis bendraujanti jauna moteris, turinti didelę patirtį investicijų pritraukimo, viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo bei finansų srityse, todėl R. Lapinskas neabejoja, kad skyriaus veikla neliks nepastebėta ir Kelmės žalieji rajonui atneš reikšmingų pokyčių. „Visuomenės apklausos rodo, kad Lietuvos žaliųjų partija laikoma skaidriausia partija Lietuvoje, tad kviečiame visus tikinčius švaria aplinka ir švaria politika prisijungti prie naują politikos veidą demonstruojančios jėgos” -  kvietė R. Lapinskas.

 

Lietuvos žaliųjų partija yra septynerius metus veiklą vykdanti parlamentinė aplinkosaugos ir darnios plėtros vertybėmis besivadovaujanti politinė organizacija, turinti 20 skyrių skirtinguose Lietuvos regionuose. Lietuvos žaliųjų partija nėra susijusi su Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.


                                                                                                                                      Lina Samulytė
                                                                                                                       LŽP Kelmės skyriaus pirmininkė


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?