2020-07-14, antradienis, 18:10.     Šiandien Kelmėje saulė teka 05:02, leidžiasi 21:45, dienos ilgumas 16:43.

Kelmės policija – už saugias ir aktyvias bendruomenes

2019-12-08, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kelmės policija – už saugias ir aktyvias bendruomenes

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė dalyvavo Kelmės rajono bendruomenių renginyje „Bendruomenių sambūris, kuris sujungia“.

 

Renginį organizavo Kelmės krašto bendruomenių sąjunga kartu su Tytuvėnų apylinkių seniūnijos bendruomenėmis ir Tytuvėnų apylinkių seniūnija. Bendruomenės pareigūnė pasveikinusi šventės dalyvius, pabrėžė, kaip svarbu policijai ir bendruomenėms bendradarbiauti, nes tik bendromis pastangomis kuriama saugi aplinka ir mažinamas nusikalstamumas. Padėkojo, kad policijos pareigūnai yra aktyviai kviečiami dalyvauti bendruomenių susirinkimuose, suteikiant galimybę pristatyti bendruomenės pareigūnų veiklą, išgirsti nuomonę apie policijos, bendruomenių bendradarbiavimo lūkesčius ir atsakyti į gyventojams rūpimus klausimus.

 

Renginio metu buvo pasveikinta respublikinio konkurso „Veikliausia saugios kaimynystės grupė 2019“ trečios vietos nugalėtojai Kelmės rajono Tytuvėnų apylinkių seniūnijos Pagryžuvio kaimo bendruomenės Saugios kaimynystės grupė, apdovanotos Kelmės rajono Saugios kaimynystės grupės: Kiaunorių, Mockaičių, Budraičių ir Verpenos bendruomenės už aktyvų darbą, geranorišką bendradarbiavimą ir pastangas kuriant saugią aplinką Kelmės rajone.

 

                                                                                                                                                    Telšių AVPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai