2020-06-03, trečiadienis, 18:42.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:46, leidžiasi 21:45, dienos ilgumas 16:58.

Kelmės pareigūnai dalyvavo renginyje „Mano saugi vasara“

2018-06-07, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kelmės pareigūnai dalyvavo renginyje „Mano saugi vasara“

Birželio 6 d., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai bendradarbiaudami su Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais bei Kelmės visuomenės sveikatos biuro specialistais, Vaiguvos kaimo bendruomenėje surengė prevencinį renginį “Mano vasara saugi”.

 

Renginyje dalyvavę policijos pareigūnai, supažindino renginio dalyvius su saugaus elgesio gatvėje ir viešose vietose taisyklėmis, priminė atšvaitų svarbą, kalbėjo kaip reikia vasarą poilsiauti saugiai ir sveikai. Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai papasakojo apie gaisrininkų darbą, akcentavo saugaus elgesio prie vandens telkinių taisykles bei surengė keletą užsiėmimų - pademonstravo, kaip narai gelbėja skęstančiuosius, parodė gaisrų gesinimo įrangą. Visuomenės sveikatos biuro specialistė mokė renginio dalyvius, kaip teisingai įvertinti nukentėjusiojo būklę, kaip atlikti pradinį gaivinimą „ABC“ principu, kalbėjo apie pagalbą skęstančiam.

 

Renginyje dalyvavę 6-osios šaulių rinktinės, 605-osios kuopos jaunieji šauliai, bendraudami su jaunimu, pristatė savo organizaciją, papasakojo, kaip ir kokio amžiaus galima tapti šauliu, kokiomis veiklomis jie užsiima, pasidalijo patirtimi pratybose, žygiuose, minėjimuose.

 

Vėliau jaunimas galėjo pabendrauti su policijos bičiuliu Amsiu bei Atšvaituku, atsakinėti į jų užduotus klausimus ir už teisingus atsakymus gauti iš Jaunųjų policijos rėmėjų po atšvaitą.

 

Šis renginys surengtas siekiant priminti visuomenei apie vaikų teisę į saugų ir turiningą vasaros poilsį, jo svarbą jaunos asmenybės augimui, teigia bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė.

 

Telšių AVPK info.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai