2018-06-25, pirmadienis, 03:33.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:43, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 17:14.

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis paminėjo 35-ąjį gimtadienį

2017-05-31, paskelbė www.mano Kelme.lt
Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis paminėjo 35-ąjį gimtadienį

Gegužės 22–26 dienomis Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis minėjo 35-ąjį gimtadienį. „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio pedagogai visą savaitę kvietė vaikus ir jų tėvelius į organizuojamas veiklas. Kiekvieną savaitės dieną vyko gimtadienio renginiai: menų, sporto, iškylų ir pramogų dienos. Veiklų metu aidėjo vaikų juokas ir klegesys.

 

Po visų linksmybių įstaigos darbuotojai ir svečiai rinkosi į salę paminėti įstaigos sukaktį. „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio direktorė Lilija Paradnikienė įstaigos bendruomenei ir susirinkusiems  svečiams tarė sveikinimo žodį,  linkėjo dar daug prasmingo laiko, kuris skaičiuotų tik džiugias akimirkas, bei įteikė darbuotojams padėkos raštus už nuoširdų darbą

 

Sveikinimo žodį tarė ir į šventę atvykę svečiai. Sukakties proga lopšelio-darželio kolektyvą sveikino Kelmės rajono savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė, direktoriaus pavaduotoja Danutė Genutienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Stasys Jokubauskas, tarybos narys Albertas Brazas, Socialinės paramos skyriaus pavaduotoja Sigita Butnorienė, ugdymo įstaigų atstovai.

 

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis pradėjo dirbti 1982 m. Dabar įstaigoje ugdomi 205 vaikai. Nuo 2007 m. veikia ikimokyklinio amžiaus vaikų Dienos ir socialinės globos grupė.

 

Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?
manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manokelme.lt