2020-06-02, antradienis, 10:29.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:47, leidžiasi 21:44, dienos ilgumas 16:56.

Kelmės Jaunieji policijos rėmėjai Vilniuje dar artimiau susipažino su policininko profesija

2018-06-04, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kelmės Jaunieji policijos rėmėjai Vilniuje dar artimiau susipažino su policininko profesija

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnams bendradarbiaujant su Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų ir kinologijos valdybos pareigūnais, birželio 1 dieną Jauniesiems policijos rėmėjams, ketinantiems gyvenimą susieti su policijos pareigūno profesija, buvo suteikta galimybė apsilankyti pas kinologus bei užsukti į Kriminalistinės odorologijos skyrių.

 

Ekskursijos metu, Jaunieji policijos rėmėjai susipažino su policijos pareigūnų tarnybinių šunų gyvenimo sąlygomis. Kinologai atsakė į visus policijos rėmėjus dominančius klausimus, susijusius su šunų dresavimu, priežiūra ir atranka darbui policijoje. Taip pat jaunimas galėjo pamatyti, ko mokomi ir ką moka keturkojai policininkų pagalbininkai. Pareigūnai pademonstravo, kaip augintinis vykdo paklusnumo komandas, sulaiko nusikaltėlį.

 

Apsilankę Kriminalistinės odorologijos skyriuje, jaunieji policijos rėmėjai buvo supažindinti kaip įvykio vietoje paimami ir tiriami kvapų pėdsakai. Taip pat jie apžiūrėjo kvapų banką – užantspauduotose stiklainiuose laikomus kvapų iš įvykio vietų pavyzdžius.

 

Vėliau ekskursijos dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti iškilmingoje Kelmės rajono vaikų su negalia didžiulio piešinio, atspausdinto ant 7 metrų pločio vėliavinio audinio, nešimo ceremonijoje. Eitynės vyko nuo Vilniaus Šv. Vyskupo Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedros bazilikos iki Vilniaus rotušės – Didžiąja ir Pilies gatvėmis.

 

Telšių apskr. VPK Kelmės r. PK bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė teigia, kad ši pažintinė-edukacinė ekskursija Jauniesiems policijos rėmėjams suorganizuota siekiant jaunuolius įtraukti į prasmingą, naudingą visuomenei veiklą, supažindinti su policija ir kasdieniniu jos darbu, skatinti aktyviai prisidėti prie saugumo užtikrinimo.

 

Telšių AVPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai