2017-12-18, pirmadienis, 20:11.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:38, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Kelmės jaunieji imtynininkai vėl tarp lyderių

2017-11-29, Nerijus Peleckis

Lapkričio 24 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko 2017 metų Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių jaunučių (12-15 metų) čempionatas. Tai paskutinės Respublikinės varžybos šiais metais ir jos buvo sėkmingos Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos laisvųjų imtynių sportininkams. Kelmės komandoje buvo 9 jaunieji imtynininkai, ir net aštuoni iš jų iškovojo medalius.

Lietuvos čempionais tapo Domantas Gediminas, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 32 kg. (6 dalyviai) ir Paulius Leščauskas (53 kg., 11 dalyvių).

Antrąsias vietas iškovojo: Edvinas Gediminas (42 kg., 7 dalyviai), Rolandas Dumskis (59 kg., 10 dalyvių) ir Karolis Žiauberis (66 kg., 10 dalyvių).

Trečiąsias vietas užėmė: Danielius Bukavičius (32 kg., 6 dalyviai), Kristupas Norkuckis (38 kg., 6 dalyviai), Vakaris Norkuckis (59 kg., 10 dalyvių).

Elijus Melešius užėmė penktąją vietą (42 kg., 7 dal.).

Komandinėje įskaitoje Kelmės imtynininkai iškovojo pirmąją vietą, aplenkdami Klaipėdos (2 vieta), Vilkaviškio (3 vieta), Šiaulių, Vilniaus, Raseinių, Pagėgių, Radviliškio komandas. Viso varžybose dalyvavo 82 dalyviai iš jau minėtų miestų.

Šiemet Kelmės imtynininkai dar dalyvaus tarptautiniuose turnyruose Estijoje, Latvijoje ir Rusijoje.