2018-10-16, antradienis, 09:36.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:50, leidžiasi 18:16, dienos ilgumas 10:25.

Kelmės imtynininkų jaunių komanda vėl stipriausia šalyje

2018-04-10, Kelmės imtynių sporto klubas

Balandžio 6 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių mokinių - jaunių pirmenybės, kuriose sėkmingai pasirodė Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai.

Kelmės imtynininkai iškovojo pirmąja komandinę vietą. Antri liko Vilkaviškio, treti Klaipėdos imtynininkai. Asmeniniai rezultatai: Čempionais tapo: Ignas Grigalaitis - 51 kg; Dumskis Rolandas - 60 kg; Karolis Žiauberis - 65 kg; Vilius Mikalauskas - 92 kg. Antrąsias vietas užėmė: Edvinas Gediminas - 45 kg; Paulius Leščauskas - 55 kg. Trečiąsias vietas užėmė: Kristupas Norkuckis - 41 kg; Vakaris Norkuckis - 60 kg; Benas Musneckis - 92 kg; Justas Miliauskas - 110 kg. Penktąją vietą užėmė Domantas Gediminas - 41 kg. Pirmenybėse dalyvavo sportininkai iš: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Tauragės, Vilkaviškio, Radviliškio, Raseinių, Pagėgių ir Kelmės.