2019-10-23, trečiadienis, 14:01.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:03, leidžiasi 18:00, dienos ilgumas 9:56.

Kelmės imtynininkai Lietuvos jaunimo čempionate

2019-02-16, Nerijus Peleckis

Vasario 7-8 dienomis Šiauliuose vyko 2019 m. Lietuvos imtynių jaunimo čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Kelmės imtynininkai. Jaunimo čempionate dėl medalių kovojo 15-20 metų amžiaus sportininkai.

Čempionais tapo Mindaugas Reimeris (svorio kategorija iki 92 kg.) ir Vilius Mikalauskas (97 kg.). Antrąsias vietas iškovojo: Vilius Gečas (65 kg.), Arnas Valantinas (70 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (125 kg.). Trečiąja vietą iškovojo Artiom Veselov (74 kg.).

Buvęs kelmiškis Ugnius Simanauskis, kuris dabar mokosi Šiaulių sporto gimnazijos dvyliktoje klasėje, iškovojo antrąją vietą svorio kategorijoje iki 79 kg. Ugnius po mokyklos planuoja studijuoti Klaipėdoje ir toliau siekti sportinių aukštumų. Malonu, kad Kelmės komandą sustiprino buvę Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai. Lietuvos jaunimo čempionu tapęs Mindaugas Reimeris, studijuoja Vilniaus Gedimino Technikos Universitete, o vicečempionu tapęs Vilius Gečas, studijuoja Kauno Technologijų Universitete.