2019-05-26, sekmadienis, 12:04.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

Kaimynų diena Pagryžuvio kaime

2018-05-29, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Kaimynų diena Pagryžuvio kaime

Gegužės 25-ąją Europoje minima Kaimynų diena. Pirmą kartą ji buvo paminėta 1999 m. Prancūzijoje, dabar tai vyksta visoje Europoje. Su Kaimynų diena glaudžiai susijusi policijos pareigūnų ir gyventojų organizuojama „Saugios kaimynystės“ veikla – bendruomenės narių saugios aplinkos kūrimas ir savitarpio pagalba sunkiais ar pavojingais gyvenimo atvejais, keitimasis informacija, kaimyno namų bei turto apsauga jam nesat namuose ir pan.

 

Minint šią dieną, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė kartu su Pagryžuvio kaimo Saugios kaimynystės grupės pirmininke Pagryžuvio kaime surengė prevencinį renginį „Kaimynų diena 2018“. Susirinkusiems sveikinimo žodį tarė Tytuvėnų apyl. seniūnijos seniūnas Valdas Ivanauskas, bendruomenės pareigūnė Vilma Ancikevičienė bei Aukštelkės socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojas socialiniams reikalams Laimonas Milinavičius.

 

Šventės metu gyventojai dalyvavo viktorinoje, kurios metu turėjo atsakyti į klausimus, kaip reikia elgtis gatvėje, kieme, kokie Kelių eismo taisyklių reikalavimai pėstiesiems ir dviratininkams, o kiekvienas dalyvis teisingai atsakęs į klausimą buvo apdovanotas atšvaitu.

 

Policijos pareigūnė dėkojo gyventojams už geranorišką bendradarbiavimą su policija bei linkėjo būti saugiais ir draugiškais ne tik kaimynų, bet ir kiekvieną dieną.

 

Telšių AVPK informacija


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai