2020-07-07, antradienis, 15:43.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:53, leidžiasi 21:52, dienos ilgumas 16:58.

„JUOKIS-2019“ Kelmėje

2019-02-08, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
„JUOKIS-2019“ Kelmėje

Vasario 24 d., sekmadienį, 13.30 val. Kelmės  kultūros  centre  vyks  humoro  šventė  „JUOKIS  – 2019“. Į sceną išeis  trys kolektyvai  iš Dzūkijos ir Aukštaitijos bei žemaitis  iš Vilniaus.

 


    Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI  iš Lazdijų  (vadovė  Birutė Vanagienė). Jie rodys net dvi programas. „Rinkimų karštligėje“ pašieps politikų dviveidiškumą , tarpusavio rietenas, rinkėjams lengvai dalinamus pažadus. Vėliau vaišins „Asorti“ - vaidins linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis  iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių .Bus ir barties aktualijų. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys  šmaikštųjį  kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį  kartą pamatyti  šį puikų kolektyvą! 

 

    Aukštaitijai  atstovaus dvi humoro grupės.  Garsioji  SPRANDŽINA  iš  Šeduvos  (vad. Izolina Stanulienė)  scenoje ieškos “Romantikos“ - juoksis iš mus kamuojančių aistų, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo.  Šeduviečiai  visada žavi temų aktualumu, raiškia  šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.  Šis jaunatviškas kolektyvas užpernai  sėkmingai pasirodė LRT projekte „Lietuvos humoro  lyga“. TRYS MYLIMOS iš Radviliškio rajono, Pilviškių (vadovė Aušrelė Sereikienė) mokys “Viliojimo meno“- ironiškai į žvelgs vyrų neryžtingumą , į moterų pastangas bet kokia kaina surasti savo laimę. Programoje gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.  


    Koncertą  paįvairins humoristas  Vaclovas  Vičius  iš Vilniaus , kuris  dovanos satyrinių eilėraščių bei  ironiškų  epigramų puokštę. Išgirsite ir žemaitiškos kūrybos.


   „JUOKIS “ į Kelmę  atvyksta  po kelių  metų pertraukos. Bet  rengėjai tikisi, kad   žiūrovai dar  nepamiršo juoktis, kad gausiu apsilankymu bei karštais plojimais  paliudys, jog  žemaičiai yra ne tik užsispyrę, bet ir linksmi žmonės.
   Tuo labiau , kad bilieto  kaina -  tik 4 eurai. Juokimės kartu!
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai