2020-07-02, ketvirtadienis, 15:05.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:48, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:7.

Informacija norintiems išnuomoti būstą

2020-02-27, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Informacija norintiems išnuomoti būstą

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros vykdymo forma, suteikianti galimybę savivaldybei ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išsinuomoti fiziniams ar juridiniams asmenims priklausančius būstus ir juos pernuomoti asmenims ir šeimoms, įrašytiems į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą Kelmės rajono savivaldybėje, sąrašą.

 

Kelmės rajono savivaldybės administracija renka informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis, pageidaujančius ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui išnuomoti būstus, esančius Kelmės rajono savivaldybės teritorijoje. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi be papildomų remonto išlaidų, atitikti Statybos techninio reglamento reikalavimus.

 

Jeigu pageidautumėte išnuomoti savo būstą, prašome kreiptis į Kelmės rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Aldona Kučinskienę adresu: Vytauto Didžiojo g. 58, Kelmė (212 kab.), el. p. aldona.kucinskiene@kelme.lt, telefonas (8 427) 69  063.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai