2018-12-17, pirmadienis, 10:01.     Šiandien Kelmėje saulė teka 08:37, leidžiasi 15:50, dienos ilgumas 7:12.

Imtynių turnyras Kelmėje

2018-06-04, Kelmės imtynių sporto klubas

Birželio 2 d. "Kražantės" progimnazijos sporto salėje vyko antrasis laisvųjų imtynių turnyras, kuris jau įgijo tarptautinį statusą. "Kelmė Cup 2018" pavadintas turnyras, kaip ir pernai buvo vykdomas komandinio formato. Buvo pakviesti šeši pajėgūs laisvųjų imtynių klubai, bet į turnyrą neatvyko Latvijos Daugpilio komanda bei Klaipėdos rinktinė. Šių metų turnyre dalyvavo ketuios komandos iš Vilniaus, Vilkaviškio, Viljandžio (Estija) ir Kelmės. Kiekviena komando susitiko su kiekviena, tad gražių ir įspūdingų kovų.

Pirmąją vietą iškovojo Vilkaviškio komanda. Suvalkiečiai pirmąjame rate rezultatu 8:5 įveikė Estijos komandą, antrąjame rate po emocingų ir atkaklių kovų nugalėjo Kelmės imtynininkus rezultatu 8:5, o trečiąjame rate įveikė Vinių 10:3.

Šį kartą antri liko Kelmės imtynininkai nugalėję Vilniaus ir Viljandžio komandas, bet pralaimėjo, iš po praeitų metų atsirevanšavusiems, vilkaviškiečiams.

Trečiąją vietą iškovojo Estijos Viljandžio Tulevik imtynių klubas. Vilniaus komanda liko ketvirta.

Po varžybų, teisėjų kolegija išrinko du techniškiausius imtynininkus, kurie buvo apdovanoti Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos įsteigtais prizais. Vienas prizas iškeliavo į Vilkaviškį ir atiteko Mantui Pikūnui, o kitas atiteko kelmiškiui Pauliui Leščauskui.

Komandoms užėmusioms prizines vietas buvo įteiktos didelės gražios taurė, o komandų sportininkai pasipuošė medaliais ir marškinėliais su turnyro atributika.

Taip pat buvo pagerbti ir padėkomis apdovanoti Kelmės imtynių sporto klubo remėjai verslininkas, buvęs Lietuvos laisvųjų imtynių čempionas Vytautas Leščiauskas, bei ūkininkas Albertas Brazas. Už pagalbą organizuojant tarptautinį turnyrą padėkomis pagerbti: Kelmės rajono savivaldybės Švietimo, Kultūros ir sporto skyrius, Kelmės "Kražantės" progimnazija, Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokykla. Taip pat padėkota Kelmės kraštą garsinantiems imtynininkams: Šarūnui Jurčiui, Benediktui Butkui, Aurimui Kuoriui ir Ugniui Simanauskiui, už pagalbą turnyro metu Donatui Gabšiui.

Kitų metų turnyras jau turėtų vykti naujojoje sporto salėje, Kelmės sporto centre, tad planuojama plėsti dalyvaujančių komandų skaičių ir geografiją, kviečiant imtynininkus iš kaimyninių šalių.