2020-09-28, pirmadienis, 13:53.     Šiandien Kelmėje saulė teka 07:17, leidžiasi 18:59, dienos ilgumas 11:42.

Geriausi nešiojami kompiuteriai žaidimams

2019-07-05, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Geriausi nešiojami kompiuteriai žaidimams

Nors žaidimams visada rekomenduojami stacionarūs kompiuteriai arba konsolės, susiklosčius tam tikroms aplinkybės nebelieka kitos išeities, kaip tik įsigyti galingą, žaidimams skirtą nešiojamą kompiuterį.

 

Nešiojamų kompiuterių paskirtis – kompaktiškumas. Būtent dėl šios priežasties galios galimybės tokiuose prietaisuose yra ribotos. Tačiau sparčiai tobulėjant technologijoms, atrandama vis daugiau būdų kaip patobulinti aušinimo sistemas ir sumažinti kitus komponentus. Nustebtumėte sužinoję, kiek daug gali vos porą kilogramų sveriantys nešiojamieji kompiuteriai. O kaip išsirinkti geriausią? Būtent šiuo klausimu jums ir padėsime.

 


Galingiausi, naujausi, bet įperkami
Žaidimų kompiuteriai visada buvo brangūs ir tai nesikeičia – pačių galingiausių kompiuterių kainos gali siekti net ir 10 000 eurų, todėl visame pasaulyje žaidėjai skiria marias laiko „aukso viduriuko“ ieškojimui, t.y., kuo galingesnio kompiuterio už kuo kuklesnę kainą. Ir štai ką siūlome mes.

 


Dell G5
Turbūt pats geriausias pasirinkimas neišleidžiant 1000 eurų – Dell G5. Tai praktiškas nešiojamas 2,61kg sveriantis kompiuteris su 15,6 colio įstrižainės ekranu. Puikus dizainas, labai patogi ir ergonomiška klaviatūra su apšvietimu.
• Procesorius CPU: Intel Core i5-8300H, 2.3GHz
• Operatyvioji atmintis RAM: 8GB
• Vaizdo plokštė GPU: GeForce GTX 1050 Ti
• Disko talpa: 1TB HDD ir 128GB SSD
 

Foto: Senukai.lt

 


Acer Predator Triton 500
Nešiojamas žaidimų kompiuteris, kurį Acer stengėsi padaryti kuo labiau „nešiojamą“. Tai kompaktiškas, labai galingas ir vos 2kg sveriantis žaidimų žvėris! Su išskirtiniu dizainu ir plonais ekrano rėmeliais – tai vienas geriausių produktų iš Acer.


• Procesorius CPU: Intel Core i5-9300H, 2.4GHz
• Operatyvioji atmintis RAM: 16GB
• Vaizdo plokštė GPU: GeForce RTX 2060 6GB
• Disko talpa: 256GB SSD
 

Foto: Senukai.lt

 


Asus Rog Zephyrus S
Ryškus ekranas, itin galingas procesorius bei vaizdo plokštė, tikro žaidimų kompiuterio dizainas su tvirtomis ir praktiškomis medžiagomis, kaip pirštų antspaudų nepaliekantis aliuminis, bei plonu, vos 18,9mm storio, korpusu. Tai kompiuteris, kuris nepaliks abejingų.


• Procesorius CPU: Intel Core i7-9750H
• Operatyvioji atmintis RAM: 16GB
• Vaizdo plokštė GPU: GeForce RTX 2070 8GB
• Disko talpa: 512GB SSDFoto: Senukai.lt

 


Rinkitės pagal finansines galimybes
Kaip jau minėjome, žaidimams skirti nešiojami kompiuteriai tikrai nėra pigūs, todėl pirmiausiai atsižvelkite į galimybes, o tada, pagal nusistatytą biudžetą, rinkitės kompiuterį. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje senukai.lt ir atidžiau apžiūrėti populiariausius ir mūsų siūlomus žaidimų nešiojamus kompiuterius.
 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 14 144
e.p. info@manokelme.lt