2020-08-13, ketvirtadienis, 02:22.     Šiandien Kelmėje saulė teka 05:52, leidžiasi 20:52, dienos ilgumas 15:i.

Geriausi kvepalai vasarai: kaip juos išsirinkti?

2019-08-06, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Geriausi kvepalai vasarai: kaip juos išsirinkti?

Keičiantis sezonams, keičiame ne tik savo garderobą, bet ir kitas stiliaus detales, todėl skubame peržiūrėti ir savo kvepalų kolekciją. Nesuklysime pasakę, jog mus lydintis aromatas yra kone svarbiausias ir ryškiausias aksesuaras, leidžiantis atskleisti savo asmenybę ir taip papildyti puoselėjamą įvaizdį. Pasirinkti naują kvapą niekuomet nėra lengva, tačiau jeigu pasikliausite šiais patarimais, nesunkiai atrasite vasaros sezonui labiausiai tiksiantį aromatą!

 

Pirmenybę teikite lengvesnėms, gaivesnėms natoms. Natų išsiskleidimui didžiausią įtaką daro temperatūra – būtent dėl jos vasaros sezonu kvepalai atsiskleidžia kur kas ryškiau. Karštomis dienomis dažniausiai nesinori labai stiprių ir masyvių aromatų – jei norite, kad kvepalai Jūsų asmenybę papildytų, o ne ją užgožtų, vasarai verčiau rinktis gaivesnius ir lengvesnius ingredientus.

 

Tarp populiariausių variantų minimi citrusiniai vaisiai, švelnios gėlės, gaivinančios jūros bangos ir kitos panašios su energija bei optimizmu besisiejančios natos. Be to, šiltuoju sezonu patartina rinktis mažiau komponentų turinčius kvepalus – jie ant odos išsilaikys ilgiau, o ir atsiskleisti jiems seksis kur kas stabiliau. Platų moteriškų kvepalų asortimentą rasite čia: https://pigu.lt/lt/kvepalai-pigiau/kvepalai-moterims.

 

Rinkitės silpnesnės koncentracijos kvepalus. Nors didesnė koncentracija užtikrina, kad malonus aromatas neišblės ilgiau, tokie kvepalai dažniausiai būna kur kas sodresni ir „,masyvesni“ – vasarą jų kvapo gali būti tiesiog per daug. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog turėtumėte rinktis minimalią koncentraciją turinčius variantus: optimaliausias pasirinkimas šiuo atveju būtų tualetinis vanduo (EDT). Tokie kvepalai yra gaivesni ir ant odos įprastai laikosi 2-4 valandas, tačiau karštomis dienomis šis laikotarpis gali šiek tiek prasitęsti.

 

Atsižvelkite į savo odos tipą. Vertėtų žinoti ir tai, jog kvepalų išsilaikymas priklauso ne tik nuo metų laiko, bet ir nuo Jūsų odos – jei ji sausa, tikėtina, kad kvapas išgaruos kur kas greičiau nei norėtųsi. Tuomet turite dvi išeitis: skirti daugiau dėmesio odos drėkinimui arba rinktis didesnės koncentracijos, tačiau švelnesnių, gaivinančių natų kvepalus. Kiekvieno iš mūsų oda skirtingai atskleidžia tam tikrus aromatus, todėl turėtumėte įsitikinti, ar būtent toks derinys geriausiai tiks Jums!

 

Likite ištikimi savo stiliui. Tai, kad šiltuoju sezonu labiau tinkami vieni ar kiti aromatai, Jūsų paieškų tikrai nepalengvina: peržiūrėję visus pasiūlymus, surasite daugybę visus aukščiau įvardintus kriterijus atitinkančių variantų. Siūlome atidžiai perskaityti visų jų aprašymus ir surasti tuos, kurie geriausiai atspindi Jūsų esybę: visiškai nesvarbu, kokios kvepalų tendencijos dominuoja šiuo metu – svarbiausia, ar aromatas iš tikrųjų tinka ir patinka Jums. Platus vyriškų kvepalų asortimentas pateikiamas čia: https://pigu.lt/lt/kvepalai-pigiau/kvepalai-vyrams.

 

Įsigiję kvepalus, stenkitės jų netrinti. Norėdami, kad aromatas visuomet būtų būtent toks, kokį išsirinkote, turite išmokti tinkamai naudotis kvepalais. Viena dažniausiai daromų klaidų yra kvepalų įtrynimas – darydami tai, rizikuojate paskatinti fermentų išsiskyrimą: dėl jų kvapas gali visiškai pasikeisti. Tad geriau papurkškite ir leiskite jiems nudžiūti: tuomet natos išsiskleis natūraliai ir padovanos Jums kerintį aromatą, kuriam niekas negalės atsispirti.

 

Atsižvelgę į šiuos patarimus, nesunkiai nuspręsite, koks aromatas turėtų Jus lydėti šiltuoju sezonu. Tačiau nepamirškite įsitinkinti, ar kvepalai tikrai yra originalūs ir kokybiški – priešingu atveju negalėsite būti tikri nei dėl aromato, nei dėl kvapo išsilaikymo. Didele originalių kvepalų kolekcija gali pasigirti Pigu.lt el. parduotuvė – čia tikrai rasite ką pasirinkti.

Contact form

Šios dienos vardadieniai