2018-07-16, pirmadienis, 19:09.     Šiandien Kelmėje saulė teka 05:04, leidžiasi 21:43, dienos ilgumas 16:39.

Festivalis „Dpoezijos Šaltinis 2017“ prasideda jau rytoj

2017-06-29, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Festivalis „Dpoezijos Šaltinis 2017“ prasideda jau rytoj

Kviečiame į festivalį "Dpoezijos Šaltinis 2017", vyksiantį nuo 2017-06-30 iki 2017-07-02 Raseinių r. Daugodų k. esančioje Rosvaldo Kunicko sodyboje.

 


Ar klausėte kada nors dainuojamosios poezijos gamtoje, uosdami nupjauto šieno ar bitėmis dūzgiančių liepų kvapą? Tarp bičiulių, tarp žmonių kuriuos Jūs mylite? Tarp suprantančių žodžio svarbą, jaučiančių jo gydančią ir ugdančią galią? Jeigu klausėte – jūs viską žinote: čia reikia atvažiuoti. Jeigu neklausėte – kaip tik metas atvažiuoti į Dpoezijos Šaltinį. Jau kelinti metai mūsų dvasingas, atviras, dinamiškas, turtingas ir draugiškas festivalis jūsų laukia, norėdamas padovanoti puikų vasaros savaitgalį.

 


Kaip ir anksčiau, festivalyje dalyvaus daug įvairių atlikėjų – žinomų, pradedančių, prisikėlusių. Nenorėdami kelti sąmyšio scenoje, jų pasirodymus išskirstėme per kelis koncertus. Šiais metais atsisakėme dviejų scenų vienu metu idėjos, tad tikrai pamatysite visus atlikėjus ir visi atlikėjai pamatys jus!

 


Skirtingai nei ankstesni, 2017 metų festivalis pailgės viena diena ir prasidės jau penktadienį (birželio 30 d.) festivalio atidarymo koncertu! Po koncerto laukia poezijos vakaras.

 


Šeštadienio (Liepos 1 d.) rytas pažers gausybę dailės, sporto, meno renginių. Kaip ir pernai, galėsite apsilankyti kalvio dirbtuvėse, pasidaryti amuletą, nupiešti paveikslą, nusilipdyti molinuką, sužinoti, ką jums žada žvaigždės, apsilankyti pirtyje arba tiesiog pažaisti tinklinį.

 


Nuo 9 val. susirinkusių laukia skraidyklių ir parasparnių pasirodymas šalia įrengtame oro uoste.

 


Dienos metu muzikantai turės paruoštą "mažąją sceną" improvizuotiems pasirodymams – gal ir jūs prisijungsit?
Nuo 17 val. prasidės šeštadienio koncertas, kuriame išgirsite ne tik festivalio senbuvius, bet ir naujus puikius muzikantus.

 


Po koncerto susirinkusių laukia ypač didelio pasisekimo sulaukusi vakaronė.

 


Lygiai vidurnaktį - ilgamete tradicija tapę vidurnakčio skaitymai. Kiekvienas norintis gali skaityti savo ar mylimo poeto eilėraštį.

 


Sekmadienis (liepos 2d.) - "atviro mikrofono" rytas. Neišdrįsę, ar nesuspėję, turės puikią galimybę būti išgirsti.
Kaip ir pernai taip ir šiemet festivalis Jūsų laukia su visa šeima. Atvažiuokite visi būriu! Turime visas sąlygas įsikurti. Jūs turėsite pakankamai laiko veiklos ir prieš koncertus ir per koncertus ir po koncertų. Ir visa tai - nemokama!
Iki Susitikimo!

 

PROGRAMA


Dainuojamosios poezijos festivalio "Dpoezijos Šaltinis" Organizatoriai

Nuotrauka iš facebook.com
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar kada nors esate pareigūnams siūlę kyšį?
manoKelmė.lt

Redakcija:
mob. (8 616) 35 444
e.p. info@manokelme.lt