2019-05-26, sekmadienis, 13:00.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:33, dienos ilgumas 16:37.

,,Etovis" išplėšė pergalę prieš ,,Norvelitą"

2018-03-31, paskelbė www.mano Kelme.lt
,,Etovis" išplėšė pergalę prieš ,,Norvelitą"

   Kelmės ,,Etovis“ iškovojo dramatišką pergalę pirmosiose Lietuvos tinklinio čempionato pusfinalio serijos rungtynėse ir prieš antrąją dvikovą susikrovė šiokį tokį pranašumą prieš varžovus. Šeštadienį jie namuose  2:3 (25:27, 25:16, 25:21, 22:25, 10:15) nugalėjo Raseinių ,,Norvelitą“.

 

    Rungtynės geriau prasidėjo raseiniškiams – jie pasinaudojo neapdairiomis varžovų klaidomis bei kiek atitrūko – 8:5. Tiesa, kelmiškiai nebuvo linkę pasiduoti ir netrukus atstatė lygybę – 8:8. Vėliau sekė atkarpa, kai abi komandos žaidė taškas į tašką bei negalėjo įgyti didesnio pranašumo, o seto viduryje rezultatas buvo lygus – 13:13. Pirmieji bent kiek labiau nutolti sugebėjo ,,Etovio“ tinklininkai, pasinaudoję susikurtu šansu ir atitrūkę 22:20. Vis dėlto, po keleto akimirkų puikus Mato Navicko padavimas išlygino rezultatą – 23:23. Nepaisant to, seto pabaiga priklausė šeimininkams, kurie geriau susitvarkė su jauduliu ir, nugalėję 27:25, išsiveržė į priekį 1:0.

 

    Antrojo seto pradžia vėl sėkmingiau klostėsi raseiniškiams, kurie puikiai išnaudojo susikurtas progas ir atitrūko 3:1. Nepaisant to, Kelmės tinklininkai nebuvo linkę pasiduoti ir greitai išlygino rezultatą – 5:5.  Vis dėlto, tuomet ,,Norvelita“ surengė galingą spurtą ir susikrovė keturių taškų pranašumą – 12:8. Raseiniškiai iš rankų neišleido turėto pranašumo ir įpusėjus setui pirmavo 15:11. Galiausiai, raseiniškiai ne tik išlaikė atotrūkį nuo oponentų, bet jį dar ir padidino, o tai leido jiems laimėti setą 25:16 bei išlyginti rezultatą – 1:1.

 

     Trečiasis setas geriau prasidėjo ,,Etovio“ tinklininkams, kurie tobulai realizavo susikurtus šansus pasižymėti ir šovė į priekį 3:0. Vis dėlto, svečiai labai greitai atsigavo po tokio varžovų akibrokšto ir atstatė balansą – 3:3. Kurį laiką po šio epizodo komandos neleido viena kitai atitrūkti, o, sužaidus beveik pusę seto, rezultatas buvo lygus – 11:11. Vis dėlto, tuomet raseiniškiai sužaidė tiesiog idealią atkarpą ir po Patriko Stankevičiaus neatremiamo padavimo atitrūko 15:11. Vėliau raseiniškiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir pabėgo 20:13, o tai ir lėmė, jog ,,Norvelita“ laimėjo trečiąjį setą 25:21 bei išsiveržė į priekį 2:1.

 

      Ketvirtajame sete geriau startavo Kelmės komanda, kuri pasinaudojo raseiniškių klaidomis ir susikūrė šiokį tokį pranašumą – 4:2. Tiesa, svečiai nė kiek nesutriko ir netrukus ne tik išlygino, bet ir persvėrė svarstykles savo naudai – 5:4. Vis dėlto, Kelmės tinklininkai neketino pasiduoti ir greitai pakreipė seto eigą sau palankia linkme – 9:7. Nepaisant to, ,,Norvelita“ sugebėjo dar kartą prisivyti varžovus, o po to juos netgi aplenkti – 14:13. Ir nors po šio epizodo raseiniškiai ilgą laiką turėjo iniciatyvą savo rankose, seto pabaigoje puikią atkarpą sužaidę šeimininkai sugebėjo išplėšti pergalę 25:22 bei išlyginti rezultatą – 2:2.

 

      Paskutinysis setas sėkmingiau prasidėjo raseiniškiams, kurie iš karto prispaudė varžovus bei atitrūko 4:1. Svečiai užtikrintai laikė seto vadeles savo rankose ir po kurio laiko pirmavo 6:3. Vis dėlto, ,,Etovio“ tinklininkai sugebėjo sužaisti rezultatyvią atkarpą, kuri leido jiems išlyginti rezultatą – 6:6. Aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai sugebėjo susitvarkyti su įtampa ir po kurio laiko įgijo dviejų taškų pranašumą – 10:8. Galiausiai, geriau su įtampa susitvarkę kelmiškiai galingai sužaidė rungtynių pabaigą ir, laimėję 15:10, iškovojo pergalę 3:2.


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai