2020-07-09, ketvirtadienis, 01:40.     Šiandien Kelmėje saulė teka 04:55, leidžiasi 21:50, dienos ilgumas 16:54.

Elenai Burdulienei – Pelikso Bugailiškio apdovanojimas

2020-06-09, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Elenai Burdulienei – Pelikso Bugailiškio apdovanojimas

Birželio 9 d. Lietuvos garbės kraštotyrininkei, buvusiai Šaukėnų kraštotyros muziejaus muziejininkei Elenai Burdulienei įteiktas Pelikso Bugailiškio apdovanojimas už ilgametį kraštotyros darbą, Šaukėnų kraštotyros muziejaus įkūrimą, kultūros ir gamtos paveldo puoselėjimą. Apdovanojimas buvo paskirtas kovo 5 d. Pelikso Bugailiškio premijos skyrimo komisijos nutarimu.

 

E. Burdulienės puoselėtas kraštotyros muziejus yra Šaukėnų miestelio kultūros židinys, svarbus visame Kelmės rajone. Asmeninėmis pastangomis įkurtas muziejus yra Kelmės krašto muziejaus padalinys.

 

Už aktyvią veiklą tyrinėjant Šaukėnų krašto etninę kultūrą muziejininkė ne kartą buvo apdovanota Kelmės rajono savivaldybės mero padėkos raštais. 2011 m. įteiktas Kelmės rajono tarybos garbės ženklas „Už nuopelnus Kelmės rajonui“.

 

Šiandien Eleną Burdulienę Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, laikinai einantis Savivaldybės mero pareigas, Egidijus Ūksas, Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Sonata Venckienė pasveikino premijos įteikimo proga ir padėkojo už ilgametę kraštotyrinę veiklą ir nuopelnus Kelmės rajonui.

 

Kelmės rajono savivaldybės informacija

Contact form

Šios dienos vardadieniai